Raznorazna pitanja

  1. prednost to što je klizav ?
    glupost
    kad kupuješ stvari za u kuću, koje se kupuju jednom u životu, gledaj da uzmeš najkvalitetnije moguće.
    da, laminat za godinu dana gaženja po njemu počinje da se "diže". tako jeftino izgleda, fuj.

  2. Хвала свима за информације. Значиће ми. :)
    Језивом нарочито.

  3. laminat za godinu dana gaženja po njemu počinje da se "diže"

    Zavisi od vrste i kvaliteta laminata,kao i od ispravnosti postavljanja i postovanja pravila skladistenja kod prodavaca.

  4. pa brate i parket je isti kurac. razdvoje se ova govna, ako prospes nesto naduje se, mnogo vise vremena ti treba da ga ugradis i mnogo vise para... opet stvar prioriteta, meni treba 300 kuraca pa ono, nemam para sad nesto da ulazem u te stvari. tasmaniski ni nase najkvalitetnije nije nesto kvalitetno, da se razumemo. opet ponavljam on zna sta mu treba.

  5. Ма, постоји вероватноћа да се преселим, па треба уложити неку кинту реновирање. У суштини, кад би дошло до тога, што се тиче ламината, одабрао бих најмање фенси варијанту, јер би преко ионако ишао тепих. Што се тиче купатила, рекох, само најосновније и најбуџетскије, не планирам неке егзибиције да изводим у купатилу, па да ми је потребна фенси керамика. Битна је функционалност и економичност.

  6. Kad budes birao majstora za keramiku,pitaj ga obavezno koji lepak koristi.Jeste smesno,ali mnogo govori o umecu doticnog.Ako ti kaze,"Siprokol",uzimaj odma'.Fora je u tome sto se neki lepkovi brze stezu,a sa njima rade pravi dzedaji.Ovi ciketani se jebavaju sa onima koji se suse po 5 sati,da bi mogli da pomeraju plocice iz prvog reda,jer im je pobegao treci.

  7. Nestale su mi sve definicije sa profila. Nisu obrisane. Još uvek mi stoje njihovi poeni, ali ne mogu da vidim definicije. Šta se dešava?

  8. Пријави као баг

  9. Pa glupo je da otvaram temu zbog ovog. Pitam ovde.

  10. Jes' obrisane su, ali su ostali poeni.
    Prijavi bag da ti sklone i poene.

    EDIT: Moja greska, izvinjavam se.
    Prosek bio 0.
    A nije moglo da se klikne na ono 0 definicija.

  11. Па МОЖЕ ДА СЕ ОТВОРИ ТЕМА.

  12. Нису ти обрисане.

    http://vukajlija.com/recnik/autori/39778/definicije?order=time

    То је баг и настаје када ти два модератора у исто време обришу дефиницију, деси се то да ти се број дефиниција смањи за 2 уместо за један. Теби су тако обрисане 2 дефиниције по два пута.

  13. Bag je. Ne može to da se popravi. Mislim, može, naravno, al neće biti popravljeno.

  14. Pa nije moderator, ja sam ih obrisao. Ali ok, ne smeta mi.
    Hvala u svakom slučaju.

  15. да ли је неко видео онај проклети телефон на јутјубу где можеш да поставиш питање Обами ! ЕЈЈЈЈ ОБАМИ!

  16. Pa nije moderator, ja sam ih obrisao. Ali ok, ne smeta mi.
    Hvala u svakom slučaju.

    Онда сте обрисали ти и модератор у исто време. :)

  17. Ja hteo da ga pitam za čvarke i kavurmu, al zaboravih kako se to kaže za anglijskom. Stvarno kretenski.

  18. ова питања вреди прочитати, ОМГ ЛОЛО

  19. e je l' postoji tema gde možemo da okačimo najomiljeniju defku tj za koju mislimo da je naj defka na sajtu?