Raznorazna pitanja

  1. Ima jedno deset komada.

  2. Јел има неко којим случајем информацију да је Телеком ових дана повећавао брзине интернет пакета? Ја имам стандардно пакет од 1 мб, али сам приметио да ми данас скида стандардно брзимом од око 150 кб/секунди. Знам да су и раније повећавали пакете, још пре 4 године кад сам увео нет, сећам се да сам плаћао пакет од 512 мб, а они онда дуплирали на 1 мб.

  3. Мени рече неко данас у школи да ће то бити тек 1. фебруара.

    http://www.speedtest.net/result/1129058482.png

  4. Шта, повећање пакета?

  5. Пеки и мени је скидало 100мб, али од скоро 150... контам да су повећали за 50 %... толико могу да ти кажем

  6. Не знам, али знам да су се синоћ нешто избаговали, није хтело да шаље поруке, а на крају кад стигну после два дана оно стигне иш 6 комада, а теби наравно скину кредита ли кредита, нану ли им нанину.

  7. I ja sam čuo da treba da se pojača od februara... A ovima sa jačim paketima povećavaju valjda duplo..

  8. Пеки и мени је скидало 100мб, али од скоро 150... контам да су повећали за 50 %... толико могу да ти кажем

    Могуће, ја сам тек од пре неки дан кући, тако да је могуће да су и пре тога повећавали брзине.

  9. Требло би чак да нам дуплирају, као што раде са свим пакетима... мораћемо да се задовољимо са 1.5 мегабита.

  10. Повећали су за 50 посто брзину. Ал јебено прекидају везу сваких 5 минута.

  11. мени веза ок, осим што синоћ целу ноћ нисам имао нет...

  12. Znali neko kako se zove ona rege pesma, ima prepoznatiljiv ska rif? Nemam pojma ni ko peva... To je sve što mogu da kažem...

  13. Како то вама прекидају везу на свака пет минута? Ја имам телекомов АДСЛ и ево, да куцнем у дрво, последњих годину, две нисам имао никакве проблеме. 24/7/365 ради савршено.

  14. То је више до локалних централа. Или како се то већ зове.

  15. Како то вама прекидају везу на свака пет минута? Ја имам телекомов АДСЛ и ево, да куцнем у дрво, последњих годину, две нисам имао никакве проблеме. 24/7/365 ради савршено.

    Ја бих могао то да кажем да ми синоћ није био прекид неких 5 6 сати :)

    Ал ајд сад овако 24/7/365 без ових 6 сати синоћ :)

  16. Kako se oslovjava razvedena žena sa gospođo ili gospođice?

  17. Meni nekih 200 kb/s skoro uvek, ali juče i danas neće da prebaci 60 kb/s, a ovakvih problema je i ranije bilo tako da ne mogu da ih pohvalim što se toga tiče ali veza je uvek tu, jedino su isključili kad me mrzelo da odem do pošte da platim fiksni...

  18. Dajte ljud šta je sa sajtom, ovo više ni noću ne radi?

  19. E stvarno, koji kurac. Ovo je više neizdrživo. Ako ne popravite ovo ja odlazim sa sajta.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.