Raznorazna pitanja

  1. a gde se nalazi tema sa kratkim igricama sa neta :(

  2. I u apotekama takodje mozes izmeriti.

  3. Шта значи притисак 90/60? Мушко сам. Бар тако кажу.

    Taj je tipičniji za mlade žene (dok se ja ne pojavim), ali može se naći i kod muškraca. Erekcija je malo otežana, ali začepiš nos i duvaš jako te tako potpomogneš erekciju.

  4. E hvala Џими. Htela sam da vidim šta si rekao za Paunovića, ali me kanda iskulira.

  5. Или оставиш пљуге и почнеш само алкохол да конзумираш.

  6. Taj je tipičniji za mlade žene (dok se ja ne pojavim), ali može se naći i kod muškraca. Erekcija je malo otežana, ali začepiš nos i duvaš jako te tako potpomogneš erekciju.

    хахаааа

  7. Како се зове ствар (коју сам видео пар пута на филму), састоји се од металног рама и окачених куглица за њу, обично сцена разговора са неким психијатром где он покрене то срање и не престаје док те не истресе из гаћа?

  8. Како се зове ствар (коју сам видео пар пута на филму), састоји се од металног рама и окачених куглица за њу, обично сцена разговора са неким психијатром где он покрене то срање и не престаје док те не истресе из гаћа?

    vetar duva, muda mi se klate

  9. Jaja to jest muda....

  10. google>pendulum balls

    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/e8/Newtons_cradle_animation_book.gif/200px-Newtons_cradle_animation_book.gif
    лол. мислио сам да постоји име за ово.

    /селфпалм
    Њутнова колевка се зове :)

  11. Njutnovo klatno.

  12. Brate da nije klatno?

    Više klatna :) ne znam kako se zove :)

  13. Smarko, Dream Theater je kul.

  14. Vizarde, taman sam sad htio opet da prokomentarišem onaj moj link da te pitam kako se tačno zvaše :)

  15. Smarko, Dream Theater je kul.

    O da :)
    Ali bješe slika ovoga što je on pitao, a ja taman izbacio link na fb pa se sjetih da to traži :)

  16. Ја сам то налазио као multiple pendulum на нету.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.