Raznorazna pitanja

  1. Dream Theater je kul.

    preslušaj panic attack sa albuma octavarium

  2. Koji program mi treba da bi napravio 3D crtež nekog predmeta, ako imam pogled na njega odozgo i sa strane?

  3. Капирам, AutoCad?

  4. Koji program mi treba da bi napravio 3D crtež nekog predmeta, ako imam pogled na njega odozgo i sa strane?

    Možeš u CATIA V5, lak je za rad a možeš da radiš 3D čuda, ja ga trenutno izučavam u školi.
    Nego, šta htedoh da pitam... A da, je l' postoji neka radnja iz koje mogu online/telefonom da naručim delove za računar? Nije mi bitno gde se nalazi ni koliko košta samo da mogu da naručim. Jebem ti sve radnje ovde kad u čitavom gradu ne mogu da nađem jebeni kuler...

  5. Ko zna to da koristi? Treba mi neko samo da mi odradi jedan mali crtež...

  6. Trebalo bi da u Komtrejdu moze da se narucuje onlajn.

  7. Google SketchUp је добар за почетнике.

  8. šta se desi kad žena popije viagru?

  9. Da li je iko od vas dok je bio klinac (tipa, 6-7 godina, recimo) mislio da je "Deportivo - La Korunja" neki derbi španske lige u kome se sastaju Deportivo i La Korunja?

    Ja sam tako mislio ko klinac, dok nisam saznao da je Deportivo klub iz La Korunje.

    To valjda zato što su stalno pominjali na TV-u, Deportivo, La Korunja . Pa ja to povezao da ima smisao kao "Zvezda - Partizan"

    Navedite još neke svoje klinačke zablude!

  10. Da li je iko od vas dok je bio klinac (tipa, 6-7 godina, recimo) mislio da je "Deportivo - La Korunja" neki derbi španske lige u kome se sastaju Deportivo i La Korunja?

    Hehehe! Nikad, mada sam kao klinac bio ubeđen da je glumica Kim Besindžer muško (po imenu bar)

  11. Keva čitala Agatu Kristija, mislim Agatu Kristija. Ni dan dans ne znam jel muško ili žensko.

  12. Зар ниј еправилно Депортиво ла Куроња?

  13. Ja sam mislio, kad neko kupi kuću, on dođe i odnese je, lololo.

  14. Мени је увек било чудно зашто неко каже "имам 2,3 тога и тога..." .

    Кажи лепо да имаш 5...

  15. nije ovo tema za diskusije, mršte :)
    ovaj, jel sme da se usisava tastatura na laptop?

  16. Ма, сме све.

  17. Još ako znaš da je skineš, nemaš pojma šta se sve nakupi ispod.

  18. Каква су, бре, то деца што једу другу децу?
    Тога у моје време није било.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.