Raznorazna pitanja

  1. Gladna deca, jako gladna deca.

    A primećujete li vi to kako se današnji klinci bahato ponašaju?

    Nas sa nekih 7-10 godina kad bi povijali stariji da begamo sa terena za fudbal, odleteli bi kao jasterbovi. Ja pre neki dan kažem klinku skroz lepo da ćemo sada da igramo mi i da se maknu, oni nas u pizdu materinu pošalju i šutnu nam loptu u jendek. Pobiti ili pretući do sci-fi scena?

  2. Imam ja jedno pitanje.
    Posto ne znam da smisljam dobre definicije, al' znam postere, jel mogu da umesto pet defki na dan dobijem pravo na 5 postera na dan?

  3. То је немогуће.

  4. gde se nalazi ona tema gde su linkovi za kratke igrice sa neta, vrh je, a već dva dana tražim i ne mogu da je nađem?

  5. ovo mislis keroljube/o?? :)

  6. baš to! hvala care ;)

  7. ma i ja igram neke igre ;)

  8. Џими
    Каква су, бре, то деца што једу другу децу?
    Тога у моје време није било.

    Misliš na one klince iz Šabaje što su se izgrizli? Glad, kontam.

    Ljudi, a što je Ekspo prestao da definiše?

  9. Експо је био такмишар, а овај систем му није одговарао, и дечко отишао...

  10. Ekspo jeste takmičar ali i odličan autor, iznervirao se kad su mu obrisali definiciju dana pa je otišao, hteo je da se vrati ali je zbog foliranja Blekove smrti napustio sajt u smislu autorstva.

  11. Експо је прво ваљда напустио сајт, па се вратио, па направио нови профил, па се опет вратио и тако...

  12. Šteta jebote, jedan je od najboljih ovdje...

  13. Napustio pa se vratio kad su obećali da će da mu vrat defku dana (koja je usput bila vrhunska), a taj profil je napravio sprdnje radi, bez ikakvih krajnjih namera, to tvrdim.

  14. Да ме извинете, али то ми је некако геј. Неће да пише због тога што не може да скупи шурнаес 'иљаде плусева, глупост. То ми је некако више геј од мог, Фациног и Мјусашеовог одласка са сајта заједно.

  15. Meni je jedan od omiljenih svakako, a Peki nije samo takmičenje uzrok odlaska...
    Šalabajzeru, nova devojka a? :)

  16. Ništa što Faca uradi ne može biti gej. Tačkica.

  17. Misliš na one klince iz Šabaje što su se izgrizli? Glad, kontam.

    Е, то.

  18. jel i dalje postoji tema kontakti i da li je jos aktivna??

  19. ∆^(-1) x^2/3^x kukica je stepen a trougao na minus prvi je antidiferencijalni operator. jel zna neko ovo da resi?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.