Raznorazna pitanja

  1. Ne prdi!!!

    Znaš na koji komentar sam mislio.....

  2. Necu da ga ljubim, on je metalac, prenece mi neku sektonukleozu.

  3. gde da se obratim za promenu nick-a?

  4. Мораш да уплатиш ктитор налог.

    http://vukajlija.com/autori/ktitori

  5. Pufnice ti si jedna jako jako isfrustrirana osoba.....

  6. @Liblet moraš da budeš ktitor da bi mogla da menjaš nick...

  7. Ајде, ајде, без нервозе. Изљубите се, да се буде фино.

    Почињете да спемујете.

  8. @Wojtek, mogu li da odgovorim a da se ne smatra spamovanjem?

    ЕДИТ :Решите преко ПВТ-а.

    Edit: Nemam ja oko cega da se svadjam sa sektalikom, ali hvala svejedno.

  9. ГМ, би л' мог'о да нађеш какву слику?

    Следеће питање: Зна ли ико постоји ли неко званично место на којем може да се види колико то поена студент треба да скупи за џетБу или ће све да се своди на хипотезе тамо до првог октобра, а до тад удри к'о коњ да буџиш просек?

  10. Џони, ти као генерација 10/11 мораш све да нагруваш, значи 60 поена. Гледа се и да даш што пре, типа чистиш у јуну лололо. Што се тиче просека, то тек после послдњег рока, кад се све закључи за целу годину. Тачан распоред и статистику мислим да нећеш имати, све док не дође тренутак за уписивање у другу.

  11. Џони, ти као генерација 10/11 мораш све да нагруваш, значи 60 поена. Гледа се и да даш што пре, типа чистиш у јуну лололо. Што се тиче просека, то тек после послдњег рока, кад се све закључи за целу годину. Тачан распоред и статистику мислим да нећеш имати, све док не дође тренутак за уписивање у другу.

    Е хвала ти. Баш сам се орасположио.

  12. Најбоље да се распиташ на свамом факултету, код секретара, шта ти ја знам. Колико сам ја разумео, ваша генерација је прва којој је услов 60. Немаш неке вајде од форума, а и не идемо сви на исти факултет. Отиди после овог рока код секретара и питај. Немој много да се уздаш ни у колеге, ту свако прича своју причу.

  13. Da li neko zna kako Kika jebe?? Bas me nesto zanima.

  14. ГМ, би л' мог'о да нађеш какву слику?

    Хех, да бар могу. Не сећам се како се зове. Не сећам се ни како се зове емисија. Знам само да је на Политици ишла.

  15. Da li neko zna kako Kika jebe?? Bas me nesto zanima.

    KIKA JEBE NAJJAČE NA SVETU CELOM! JEBE MNOGO KVALITETNO!

  16. Ma mislila sam iz prve ruke;))

  17. ахахахаххахааххахах

  18. Pa da zelim samo iz jedne onda bih mu verovala na rec;)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.