Raznorazna pitanja

  1. PUFNICE, IMA JEDAN POUZDAN NAČIN DA TO PROVERIŠ, A NIJE IZ RUKE. :)

  2. Samo mi recite zašto...
    Sada i sam sebe podsećam na one nove ziljavce koji odmah trče na forum, ali stvarno ne razumem zašto mi je ova definicija izbrisana...
    Ima formu definicije, nije plagijat, ne vređa nikoga...
    Samo me zanima zašto, i to je sve...
    http://vukajlija.com/cari-vhs-a/280588

  3. Ju, Kiko, ni ne videh;))

  4. Sada i sam sebe podsećam na ziljavce

    Тек сада?

  5. Тек сада?

    Ne mešaj fensere sa ziljavcima.

  6. Slažem se sa Kostićem definicija je legen...wait for it.... dary

  7. Ne mešaj fensere sa ziljavcima.

    Sitno je sito koje to razdvaja. :)

    Nego, imaju li svi bag sa ovim omiljenim pizdrarijama. Kreno juče da izbacujem postere iz omiljenih pa skontah da više stoji da imam, nego što jelte zaista imam.

    To normalno?

  8. Čari VHS-a

    Ono što današnja deca neče nikada osetiti.

    Šta je ovo? To treba da je definicija? Dalje, takvih definicija gde se slave crtaći, vokmeni, nekalepšastaravremena ima mali milion i ja bih sve te ljigavštine pobrisao jer mi se povraća kad čitam kako je bilo do jaja slušati zamršenu kasetu na vokmenu a kako je sranje kad imaš ajpod sa 16 giga. I koji kurac osećaj stavljanja VHS-a u rikorder?

  9. Ok... To što neko nije imao srećno detinjstvo ne treba da utiče na ostale...
    Ali ipak ok...
    Nema veze...

  10. аххахах тако је Блек, доле сентименти!

  11. Ja mislim da to ima neke veze sa stavljanjem kurca u pičku.

    Edit: Ili neku drugu rupu.

  12. Брате Блек холе осећај кад чујеш звук кад упадне а онај поклопчић лупи и кад се чује оно прво зззззззз и онда кад премотава... Дан данас свршавам на те успомене (јебига однели су моји ВХС код бабе)

  13. Ok, nemam ništa protiv da neko svršava na kućne uređaje. Zaista nemam. Sloboda izbora pre svega.

  14. Mene recimo pali sporet, ali onaj na plin.

  15. ОК ко отвара тему на шта свршавате из своје околине? xD

  16. Стићуко, дам ти ја пун курац касета ако ми доведеш емо цаве на пампрчење. Имам и Робина Худа синхорнизованог, да се не цимаш са читањем титлова. Начи емо цаве једнако касете, много касета.