Raznorazna pitanja

  1. Blek Holu od Stefana Kostića.

    Blek, banuj slobodno, znaš koliko mi puče... Samo da kažem što se tiče duplih, Kolex mi je burazer, da ne banuješ slučajno njega ako pomisliš da sam ja... Ja sa mojih duplih neću ulaziti, ne brini... Dajem ti 3 dana da se odmoriš od moje Awesomnosti i da me poželiš kako treba... <3

    Da ne bude da spamujem skroz, ću da pitam nešto. Zašto svuda piše NaN dana iako se malopre postovalo? Zašto se na defkama tamo gde su + i - ponekad samo kružić pojavi? Zašto mi tamo 'de su privatne poruke ne piše ime onoga ko je poslao?

  2. evo ovako, Kaizen je rekao da se do podne ili uveče ne prijavljuju bagovi jer treba vremena da se sve vrati u normalu kao i par novina, molim autore da ne pitaju :D

  3. Gospode, kakva persona.
    I meni je taj trip sa kruzicem na minusu, ali kada Refreshujes sve je okej. Ali sve ce se resiti, rekao Kaizen da ga ne smaramo jedan dan dok se ne stabilizuje sve.
    Meni je takodje na Chromu vreme normalno.

  4. na hromu nema nan već je normalno sad sam ušao i radi

  5. Matrikse nećeš moderisati xD Pufnice za tebe nesam siguran ako postaneš moderator seti se da smo ortaci :D

  6. Ja se ne bi' žalio da pufnica moderiše jer ona blasfemiše. :) 'De matriks, pa taj Vukajlije još nije vid'o. :)

  7. Ne terajte me da spamujem. Kakvo moderisanje, kakve picke materine..

  8. gde je ona defka o irfanu mensuru sto je bila u odabranim skoro?

  9. Jos jedan bag- nema dugmeta za menjanje avatara!

  10. Idi na izmjenu profila.

  11. kakvo moderisanje, beste bre sa tim, ja samo informisem, ja imam zivot van vuke :P

    EDIT: premestili su ga u izmenu profila

  12. E ovako, zanima me da li neko možda na osnovu ovih par informacija može da provali o kom delu je reč.
    Još pre 10ak godina smo u osnovnoj čitali pripovetku(kratku priču ili tako neki žanr), delo je domaćeg autora a priča je vezana za drugi svetski rat i okupaciju gradova od strane Nemaca. Jedini konkretan deo kojeg se sećam je da su Nemci zarobili lokalne meštane u neku halu (neki objekat tog tipa) a da su meštani s obzirom da nisu znali nemački jezik hteli da se objasne sa njima izgovarajući najlepše srpske reči.
    Želeo bih da opet pročitam to delo pa bih vam bio jako zahvalan ako neko na osnovu ovoga može da se seti šta je u pitanju.

  13. "Деобе" Добрице Ћосића.

    ЕДИТ: Одговор на Страјино, не Пуфничино питање. :)

  14. majmunoliki, mislim da si u pravu nego nisam hteo da lupetam da je Ćosić ili tako neko, hvala ti puno. :)

  15. Sta je uradio Cupic pa ste ga zatocili trajno?:(

  16. pufnice jer je luli ljubomorna vukajlijašica pa je banovala noaha jer je legenda lolo
    piše tamo da je vređao

  17. Pa ja procitah da je vredjao, ali TRAJNO?? Nije on jebeni nub, zaboga. A i Noah je bio zmaj najjaci, ali 'ajde..

  18. nemam pojma ja nisam našao šta je uradio

  19. Ni ja. A moderatori kuliraju. Fak jea.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.