Raznorazna pitanja

  1. Zašto svi doktori nose klompe?

  2. Ваљда ради хигијене. Да не би газили ципелама којима су ходали по улици.

    Мада сам их виђао како у оним кломпама излазе на улицу, што мало обесмишљава цео концепт.

  3. šta može biti mom kompjuteru sad?:(
    kad ga upalim čekam po nekoliko minuta da se pojave ikonice

  4. virus... manje svedskih akcionih zeko :)

  5. virus?
    pa imam dobar antivirus, najbolji do sad....

  6. ne pomaze antivirus mnogo vkod ovih novih virusa... mora reinstaliranje windowsa 99%...

  7. pa koliko još mogu da čekam:)

  8. zekana ponekad pomogne promjena antivirusa, a tako mozes da furas dok god imas zivaca ponekad ili dok ne predje na visi nivo pa onda nemas kud jer sve totalno blokira...a je l ti ok nakon paljenja koci li vise nego inace ili sta tome slicno?

  9. pa pazi, nije svaki put, ali postaje sve učestalije. a što se tiče kočenja, pa, možda pomalo i zabaguje nekad, ali nije strašno.

  10. ako nisi skidala nista veliko pa da ga napuni skorije vjerovatno su virusi, a ako pones sa promjenama antivirusa budi spremna da ga formatiras jer cesto ne mogu ispraviti greske :)

    zavisi, ako ti ne smeta mnogo mozes da ignorises ne znam do kad...

  11. ali se sve svodi da ćeš, kad tad, morati da reinstaliraš windows. najbolje kad navataš nekoga ko zna :)
    znam, been there a few times... :(

  12. ја сам га већ једном реинсталирала, а и чула сам да је добра реинсталација једном годишње.
    ево, данас кад сам га упалила све у реду, али примећујем да ми помаало багује кад враћам страницу назад..

  13. Ја мислим да би ДК могао то да среди очас посла...

  14. Ko je kvalitetniji izvodjac: Nada Obric ili Semsa Suljakovic?

  15. Pa, Šemsa, majku mu. Još nisam čuo za izraz: "Pusti Nadu, pa da izginemo" :)))))

  16. Ма Битлси. :П

  17. E, mojne mi Bitlse, 'naš! :P

  18. Је л' добио још неко Панинијев албум уз Новости?

    Маму им јебем, пише да се на поклон добија и шест сличица, али ШЕСТ ЧОКАЛИСКИХ КУРЧЕВА сам добио. Још сам и смарао ону тетку на трафици, заклела ми се да није вадила сличице.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.