Raznorazna pitanja

  1. Ja sam umro od smeha kad sam to čitao.

  2. @wojtek

    Шта сам ја негативно рекла?

  3. Па ништа... Шта сам ја негативно рекао? :)

  4. Je л' су ово и даље разноразна питања? :)

  5. Ок, онда, ТЂ, где је ДК ових месеци? :П

  6. закопала сам га
    што, јел ти недостаје?

  7. Сваким даном све више и више...

  8. "mene me zanima"... da li se žvake stvarno prave od svinjske kože? ..pročitala sam u zabavniku jednom prilikom ^^

  9. Ko je još pored Parme beše nosio "Parmalat" reklamu propale mlekare na dresovima?

  10. Mislim da je brazilski "Palmeiras".

  11. E, baš me kopka ovih dana jedno pitanje, zna li neko, kojim slučajem, koja je država najudaljenija od Srbije? Ono, najudaljenija tačka na Zemlji odavde? =)

  12. @Marijagd
    Ne znam odgovor na tvoje pitanje, ali verujem da bi trebalo precizirati koordinate za ono što nazivaš "odavde" (Novi Sad, Kragujevac, Beograd, Niška banja?), dakle trebalo bi napisati geografsku širinu i dužinu.

  13. Mislim na Srbiju uopšteno, bezveze mi je palo na pamet, nema ni veze. =)

  14. @Meśо
    U knjižarama se prodaje kao "obeleživač za knjigu". U svakom slučaju, "traka" zvuči lepše iako, moram priznati, prvi put sam to sada čula.

  15. Znam ja.Pricalo se ranije.Da ako iskopas tunel kroz centar zemlje da ces doci do Kine.A najudaljenija tacka je naravno ta koja se dobije kada spojis Srbiju sa centrom zemlje i produzis dalje.Nije kina.Naucnici su koliko ja znam dosli do podatka(mada to moze bilo ko verovatno da uradi kad ima koord.) da bi probio negde u tihi okean,najblize okeaniji i onim ostrvima po sred tihog okeana =]

  16. E, vidiš, zanimljivo... Hvala.

  17. Šta je najbolje uraditi kada golfu II, '90 god, počne da landara šklombocna?

  18. Pa uvaliti ga nekom mamlazu za nerealno veliku cenu. :)

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.