Raznorazna pitanja

  1. Па да видиш како је мени! :Р

  2. Стиг'о :) 150 грама ће бити довољно :)

  3. El zna neko koliko košta neka solidna web kamera?

  4. Мислим да се цене крећу од 1000 до 5000 динџи. Рангирано по квалитету. Значи солидна ти је негде између :)

  5. Da li je za pobedu dovoljno da druga strana izgubi?

  6. Koliko konjskih snaga ima Fica?

  7. 30-ak KW, to mu dođe oko 40 KS.

  8. Шта се дешава кад неко пије само дестиловану воду?

  9. :D Не, озбиљно, ја сам чуо да од веће количине одједном може да се мре, ваљда нешто због недостатка електролита, јебем ли га. :)

  10. Jes' Džimi, u pravu si. Ne mož' da pišeš ko čo'ek po Vuki bez soli, majke im ga nabijem! Pravda za destilovanu vodu! :)

  11. Правда! Елем, питање...

    ФРКА! Рикнула ми батерија на телефону. Немам пуњач. Имам само пуњач за Нокију.

    Е сад, на батерији имам плус и минус. Је л' оно што је плус да повежем са оним спољним металним на џеку од нокије, а минус са унутрашњим делом? Или обрнуто?

  12. Не. Узми у једну руку виљушу , а у другу батерију. Виљушку гурни у штекер и за пар секунди имаш пуну батерију. :))

  13. Зајебавај ти! :))) Дај, бре, озбиљно морам да напуним.

  14. :) Па плус на минус иде , Џими. Батерија треба да привуче струју , а не да је врати у пуњач , бар је то нека моја теорија :)

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.