Raznorazna pitanja

  1. Па, знам, али је л' минус оно споља на нокији? :)

  2. Па требало би да има и плус и минус ту споља , и плус и минус на пуњачу... :) Све је то превише ситно , нисам сигуран да можеш ти то да преспојип... :)

    Уосталом , који фон ти имаш?

  3. Батерија је ова:
    http://www.yopool.com/product_images/a/battery_00038_1__74930.jpg

    На батерији има плус и минус (између има конектор за терморегулацију, али то нема везе).

    Ма, идем да преспојим жице, па шта буде... :)

  4. Мора да пише негде , гарант. Видиш како овде на батерији шише + и - , сад гледам исту такву из руке...

  5. Javi se da znamo da si dobro :) ili, da li si dobro, tačnije :)

  6. Е! Добро сам. Ставио сам да се пуни. Е сад, да ли ће да се напуни, неам појма.

  7. Напунила се.
    Ал' у курцу.

  8. Da li je bolje ponašati se "kao muškarac" ili "kao čovek"?
    Pitanje se odnosi na mušku populaciju.

  9. Kao muškarac! Veruj mi.

  10. Да ли у тропским шумама дрвеће мења лишће, тј. да ли им опада лишће или не?

  11. Ako su listopadna, da, a ako su zimzelena, ne. Tako su mene učili u osnovnoj školi. Nisu mi tada ništa naglašavali za slučaj tropskih šuma. Ili se ja bar ne sećam. Bilo je to u prošlom veku.

  12. Да ли је правилно ''брегаста осовина'' или ''брегасто вратило''? У чему је тачно разлика између осовине и вратила? Је л' вратило обавезно ротира, а осовина не?

  13. Вратило ти је повезано за катаклингер , а осовина за баљабуцну. Логично.

  14. Vratilo prenosi snagu, a osovina ne. Bregasto vratilo je ispravno, mada većina kaže osovina. Čudi me zašto onda ne kažu kolenasta osovina, već vratilo :).

  15. Благодарим. :)

  16. Нема на чему. :)

  17. Kaki je stručnjak ovaj bleki :))

  18. Nego šta, Naomi :).

  19. Ahahahahahhahahhahahahhahahahaa!!!!!! :-))))))

  20. Је л' имају овакве сијалице код нас неко посебно име?

    http://www.wickes.co.uk/content/ebiz/wickes/invt/162250/40W-SES-Candle-Bulb_large.jpg

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.