Raznorazna pitanja

  1. "Devojku od najboljeg druga" nemoj nikako, a "devojku najboljeg druga" možeš, samo ako ti posle ne trebaju ni ona ni on.

  2. I još nešto, ako ima tebe za najboljeg druga, onda u kurac... Baš ne zna da izabere društvo...

  3. mali, ta ako pristane da bude sa dva druga to je onda neka kučka, realno.

  4. Pa el sam ja kriv što sam se zaljubio?

    @TĐ
    hahahahahahahahahahahahaahahha

  5. Ako hoćeš da izgubiš druga, slobodno muvaj.

  6. Jooj, ček, ti imaš samo 14 godina, :)))). Onda može, brate, sve :)))). Izvinjavam se :)

  7. Još on muva neku drugu...

  8. idi,bre,pa dok ne porastu stidne dlacice sve je dozvoljeno.

  9. Pa imaš druge teme za to...

  10. Braniac, šta se cimaš bre, za 10 godina ćete ionako sve zaboraviti... Kad bolje razmislim, najverovatnije i nećete da se družite tad :). Eventualno možeš da zaradiš neku šutku posle škole... Tako je bar bilo u moje vreme. Ne znam danas, da nemate neki kompjuterski program za virtuelni fajt, m?

  11. Ma šta bude neka bude...

  12. Imam ja pitanje - sa koliko godina danas deca stupaju u seksualne odnose?

  13. ja mislim da dečaci čekaju punoletstvo :p

  14. Ја мислим да чекају праву љубав, ако не и брак.

  15. Ja mislim da čekaju da im isključe net.

  16. Evo ja da postavim jedno pitanje.Kako to da niko nije definisao "dukatliju"?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.