Raznorazna pitanja

  1. Јесу ли режисер и редитељ само синоними за потпуно идентичан посао или ту постоји нека разлика? :)

  2. @Murbi - Jevreji su omrazen narod samo kod onih koji su zaista drustveno dno.

    @Predrazino - to je isto.

  3. Фала, прсте.

  4. Фала, прсте.

  5. Da li neko zna gde može da se kupi plišani garfild?

  6. Probaj ti da izvadiš taj vibrator iz dupeta,sva krv iz mozga ti se slila dole :D

  7. Pa kod Kineza sve ima :)

  8. Ma ne kineskog,hoću nešto kvalitetno.

  9. Ево једног озбиљног питања : почео сам недавно да користим Кроум, инсталирао сам пун курац екстензија, све је ишло лепо неке две недеље, али јутрос ме је дочекао потпуно "празан" претраживач. Осим букмаркса, све је нестало. Изгуглах проблем, нађох многе сличне, али ни једно решење. Мрзи ме да сад поново одвајам два сата за тражење поменутих екстензија, а Кроум не прави лог. Јел се још неком ово догађало? Како да решим овај проблем? Да се вратим на Фајрфокс?

  10. Odgovor:

    Da, vrati se na Fajrfox. Koji te đavo uopšte ter'o da instaliraš Kroum? :))))

  11. Неам појма, некако је "мањи", па се види више садржаја, а мрзи ме да стално ударам Ф11 на Фајрфоксу. :)

  12. Ne,postao si muško! :))

  13. Ја мислим да је та ваша "само пичке користе Фајрфокс" прича добрим делом крива за моје данашње патње. Пу! :)

  14. Vojtece,ja sam to sranje obrisao,jer sam skapirao da mu ono "Hrom" u nazivu savrseno pristaje.Mislim da ga jos jedino Dr.House koristi,jer se pronalazi u njegovom imenu :)

  15. E sad jedno ljubavno pitanje:
    Da li da muvam devojku najboljeg druga?
    Muvati ili ne muvati pitanje je sad...

  16. Samo ako si najveća pizda na planeti.

  17. Ali gledaj ovako:

    Oni su se posvađali i nisu više u vezi,pa gledam da li odmah da krenem u napad ili da čekam...

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.