Raznorazna pitanja

  1. Ako nisi pošteno jeo posle toga onda verovatno brže hvata, ali ako si dobro istreniran onda ti ništa neće predstavljati problem, ni gladan stomak, ni to što si poginuo prethodnu noć.

  2. Ја кад се одвалим од живота, обично наредна два дана не могу да смислим алкохол, а камоли да га пијем. :))

  3. zavisi...ako si nabio kondiciju, tipa da si se odvaljivao mesec dana redovno, onda hvata sporije...

    sve je stvar treninga

  4. Ma istreniran sam ja, nego me zanima jer ne mogu sam da provalim. :)

  5. Zašto sad ne mogu da vidim odnos palčeva gore i dole pre prijave? I kakav je ono link? Tražio sam na forumu, al ne nađoh odgovora, pa ako neko zna bilo bi lepo da me obavesti.

    I još jedno. Zna li neko možda koliki je svetski rekord u ne-kenjanju? Mislim, koliko je najduže vremena proteklo između dva pražnjenja creva jedne osobe?

  6. ovde to za kenjanje tesko da ce neko znati...ovde svaki sekund, ma sta sekund svaka nanosekunda neko nesto kenja...losa adresa...

    nemoj bukvalno da me shvatis...kenjam...

  7. @Двајт

    Око три недеље, ако се добро сећам. Неки баја преносио је хероин у кондомима које је прогутао. Приметили на аеродрому, одвели га у хотелску собу да се исере и он намерно није хтео да га не би стрпали у затвор. Када је желудачна киселина почела да разграђује латекс и стомак да апсорбује пајдо, њему се слошило, па више није имао избора.

  8. Samo 3 nedelje???? Ne mogu da verujem.

  9. Можда је и више, ал нисам сигуран. Ти слободно покушај да обориш. :)

  10. Rekao bih ti moj lični rekord, ali mi ionako ne bi verovao.:)

  11. И ја сам читао то негде. Мислим да јесте 3 недеље.

  12. Има онај неки Индијац што није јео ни пио ништа 70 година... тако да не верујем да је нешто много често ни кењао :)

  13. Dvajte brate, pa što nisi kenjao?

  14. Ма сад сам гледао по нету, видим помињу се силни месеци некењања, тако да вероватно грешим. Онај горе случај је изгледа само интересантна причица (гледо сам је, мислим, на Дискаверију), и нема везе са рекордом.

    Стога, буди љубазан и подели са форумом трајање своје констипације. :)

  15. Zašto kad se izlogješ umesto palceva na gore stoje linkovi "lajk" ka fejsbuku?

  16. Предражињо :))

  17. gamby: Da to sam mislio. Svi se uhvatiše za kenjanje...

    Ko pogodi magičnu brojku, plusiram mu pola defki. :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.