Raznorazna pitanja

  1. Мани се популарних. Од овога што је Електричар навео ваљају ПЕС, ЦоД (мање-више) и нови Бед Компани. Каунтер је смори, Вов нећу да коментаришем.

    Ако ош да играш нешто добро, само наведи жанр, па ћу ти кажем шта ваља. :)

  2. Wojtek, neću ja ništa da igram, nego nisam 'teo da budem bangav u glavu. Reko', da i ja naučim neke osnovne stvari, bar da razumem reči koje se pominju. Čak i takve stvari sada spadaju u opštu kulturu. :)

  3. Ваља знати, бизнис је то велики. Кол оф Дјути : Модерн Ворфер 2 је за четири месеца зарадио више од милијарду, а индустрија игара је још 2001. претекла Холивуд по заради.

  4. Hegelova alijenacija u službi globalizacije. :)

  5. http://en.wikipedia.org/wiki/Chicane

    Тј. кривина на тркачкој стази у облику слова s. Да ли има посебно име на српском?

  6. i kod nas se upotrebljava pojam šikana,
    bar u trkama F1

  7. Благодарим! :)

    Како се зове ограђен простор (на отвореном) у коме се држи живина? Је л' пилићњак?

  8. Ја знам за појам кокошарник.

  9. ja znam za kokošinjac

  10. Да бре кокошињац. Моја грешка

  11. Знам и ја за кокошарник/кокошињац, али зар он није затворен? :)

  12. Па углавном је комбинованог типа. Пола плетене ограде без крова над главом и део где се носе јаја покривен :)

  13. Isti je naziv za oba, ali ono što je moja baba imala je bio kokošinjac i definitivno je bio otvoren :D

  14. Аха, значи так иде номенклатура. :)

    Захваљујем!

  15. Ja sam čula za kokošinjac i pilićarnik, nisam za taj pilićnjak :).

  16. Au, Džimi, zastranio si... Preš'o si na sitnu perad... A bio si kul lik nekad dok si bio GEEEEEEEEEEEJ :))))))

  17. Мора мало. :))

  18. Da li alkohol brže ili sporije hvata ako si se prethodnu noć odvalio od života?
    Meni nikako ne uspeva da provalim. :)

  19. Hvata brže definitivno.

  20. Treba to ponovo istraziti.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.