Raznorazna pitanja

  1. Bilo u Carice Milice(mozda i dalje ima,ne znam),jedno vreme sa tompusima(pazario sam par puta cigare tamo),a mislim da ima i u jednoj radnji u Cumicevom,malo zavucenoj,prodaju uglavnom Zippo stvari.

  2. Значи, ипак јесте муштикла? Ја сам мислио да је муштикла краћа и функционише искључиво као филтер. :))

    Благодарим.

  3. Pa trebalo je da procitas tekst na Wiki do kraja :).Pise ti da je imala prakticnu funkciju filtera,do 60-ih kad je filter za pljugu izmisljen.

  4. Е јебига, мрзело ме. xD

  5. Нисам пушач, ал' кад постанем! Данке шун.

  6. Jel zna neko gde je podforum na Vukajliji u vezi matematike? Sećam se da je Obelix dosta postovao na toj temi i bilo je fora tipa: zamisli broj od 1-3 i bila je neka fora sa kafom i glavom čoveka, koliko sekundi vam treba da pronađete tog čoveka...
    Dosta dugo tražim tu temu.

  7. Jeste!!!!!! Hvala!
    Kako si uspeo, ja se cimam sto godina?

  8. Gde ima da se kupe teleskopi (za gledanje u zvezde naravno :=) )?

  9. де ба ниси нормалан...тачно да сам знао оставио бих ти један :)

  10. De de
    Jel si prezalio titulu?

  11. да се изразим:

    "нема везе што Звезда нема везе"....
    "нема везе што гробоши су бољи,
    што се чује само напред куртизан,
    нема везе ,
    ко им је*е матер,
    јер за Звезду живим ја"...;)

    што ће рећи...ебеш титулу...

  12. Teleskope imas u Mamutu

  13. Jel zna neko za dodatak Microsoft Word 2003 koji konvertuje dokumente napravljene u Microsoft Word 2007? Odgovor bi mi trebao sto pre.

  14. Имаш директну конверзију на нету, не сећам се линка, ал куцај word converter или тако нешто, ако већ ниси. :)

  15. E hvala ti puno. :)

  16. Је л' има у нашем законодавству термин за ово конкретно:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Click_fraud

    ?

  17. Pa koliko ja znam to su internet prevare,nešto kao krađa koda sa kreditne kartice.U suštini,to je obično lažno predstavljanje,ali podleže pod internet prevare.Valjda...

  18. Па, да, али конкретно тај прекршај кад зарађујеш од броја кликова на сајт, па лажно кликћеш или напишеш програм за то. :)

  19. To nisu čista posla koliko sam ja čuo...
    Ej vas dvojica, završio sam onu prezentaciju (dobio petaka), i još jednom se zahvaljujem na pomoći.
    Okačio sam i na yt, ali sam zeznuo nešto kod sečenja videa.
    http://www.youtube.com/watch?v=KiRuvd45jP4

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.