Raznorazna pitanja

  1. E tako je,postolje ili stativ.Zna seka :D

  2. Он јесте сталак/статив/постоље, ал' није обичан. Има неки порт на себи. Ево:
    http://www.kodak.com/eknec/PageQuerier.jhtml?pq-path=9654&pq-locale=en_US

    Тражио сам овде:
    http://pcfoto.biz/
    и на још пар сајтова, у свим производима, нема тих ствари.

  3. da, mislila sam na 'postolje', a to cini mi se nema prevod kod nas jos uvijek...

  4. Pazi,ja mislim da ovo možeš da prevedeš kao aktivno postolje.Na njega je priključeno napajanje i aparat je preko njega povezan na računar.Tako da je omogućeno snimanje i sa praznim baterijama,nešto slično kao kada telefon staviš na punjač i slikaš sa njim.Bar tako mislim.

  5. Koliko reprezentacija učestvuje u četvrtfinalu SP?

  6. Da vidimo, ako u osmini finala učestvuje 16 ekipa, a polovina je poražena, znači, pola od toga! Da, pola od toga...

  7. Ma zastava 750, na budak!

    EDIT: Iju, ode pitanje. :)

  8. Stvarno nemaš osećaj za filing.:)

  9. Sankaš decu u ranim jutarnjim časovima. :)

  10. Nego, imam ja jedno konkretno pitanje.
    Kako možete postati ''tehničar za postavljanje solarnih panela''? Čuo sam da će to ovih godina biti jako perspektivan posao.

  11. Завршиш факултет за постављање соларних панела у Добоју, сарајевски универзитет.

  12. Војтек је промијенио свој легендарни аватар и ставио неког манијака - педофила

  13. I ja sam se smorio zbog toga.Da vratis predsednika opstine Foca,pod hitno,Wojtece!

  14. Skini google chrome ili mozzillu firefox, explorer je djubre.

  15. Wojtek, sad ozbiljno, da vratiš onog brku na avatar inače ćeš popiješ ban. S'ti normalan čovek, nemoj to da nam radiš. :(((

  16. ти му причај "црна рупо"....

  17. О, сунце вам ваше, ево вам га назад турски фудбалер, начелник општине Фоча, или како год волите да га зовете.

    @Џими

    Новчаници? :)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.