Raznorazna pitanja

  1. А да, и ти си се ту до недавно убрајао :)) Него, они који не планирају ни да погледају више сајт, не најављују свој одлазак нити праве неку помпу око тога. Само престанеш да долазиш и заболе те ресица, знам из личног искуства.

  2. Епа, нисте ме покопали на време, шта да радим :))

    Шта као, ти си одлазила са сајта?

  3. Ето видиш :)
    Али тако најбоље сконташ колико доприносиш нечему и да ли ти је стварно то потребно у животу, по томе ко сконта. Додуше, мислила сам више на брисање фејсбука, после 5 минута гашења налога ко да га никад нисам ни имала, а после тога ми ниједном није пало на памет да се улогујем 'да видим шта има'. :)

  4. Цените да је умрла?

  5. Ја ценим да је стигла чак и да се реинкарнира и да је опет с нама. Обрнула круг.

  6. Hvala vam za informacije o indi muzici. Nasao sam neki indi rock na YT, i ic mi se ne svidja. Da nema malih svaba sa japanskim frizurama, indi bi bio emo. Nisam mogao da verujem koliko je jedan bezlican, neenergican, i neinovativan pravac, uspeo da bude toliko popularizvan.

  7. Zašto komarci izbegavaju prirodnu svetlost (uvek se štekaju po hladovima i najviše ih ima u sumrak), a jurišaju na veštačku (kad ostaviš otvoren prozor i upaljeno svetno najeb'o si)?

  8. kako se ocenjuje da je definicija nekvalitetna?

  9. Tako što moderator to proceni. Ako nije kvalitetna, onda je, pogadjaj, nekvalitetna. :))

    Čekam odgovor na pitanje o komarcima :)

  10. ok. mislila sam da to ide drugacije. al' ok.

  11. Konkretno, ona tvoja definicija je verovatno obrisana zbog toga što je tema izlizana, a ti nisi napisala ništa novo. Sve je to više članova već obradilo i to na bolji način. U poredjenju sa već napisanim, ova tvoja jeste nekvalitetna. Da niko nije obradio tu temu verovatno bi kriterijum bio blaži, jer tvoja definicija ne bi imala sa čime da se uporedi.

    Izbegavaj definisanje Fejsbuka, moj dobronameran savet. Ako te još nešto zanima, pitaj.

  12. Може ли неко да ми препоручи неки програм за едитовање видеа и склепавање филмова? Нешто мало функционалније од Windows Movie Maker-а, а да није захтевно за процесор, да може релативно лако да се скине крекована верзија. И да не багује, наравно.

  13. premijer, nije zahtevan, profi je, a i treba ti par sati da naucis da radis u njemu.

  14. То ово ''Adobe Premier''? Благодарим. Саћу скинем.

  15. I dalje čekam odgovor na pitanje o komarcima :)

  16. @gamby
    Jesi li ih probao priupitati?
    Ko pita ne skita :)

    P.S - Inače, mislim da ih ne privlači toliko vještačko svjetlo koliko toplota koja, jelte, takođe isijava iz tih vražijih sijalica. Ne vide dobro pa se navode pomoću toplotnih senzora(?).
    :)

  17. Ја сам чуо да је заблуда да ће се окупити више комараца ако упалиш светло. Комарци се воде чулом њуха. Осете у ваздуху дах људи и тако их нађу. Мушице иду на светлост, а не комарци.

  18. Al zato ako se ufunjaš k'o kobila, recimo posle basketa, ima da te mnogo zavolU. :)

  19. Da, ali zašto se onda njuhom ne vode i po danu? Mislim da ipak ima veze sa toplinom.

  20. @Џими

    Па ко је сад у праву? Да ли топлотним сензорима или чулом њуха?

    П.С -

    Ја сам чуо да је заблуда да ће се окупити више комараца ако упалиш светло.

    Је л' зато обрисана она дефиниција "Мрак у кући + светло на тераси" ? :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.