Raznorazna pitanja

  1. Инди ти је подтип поп музике,нарочито је био популаран веселих осамдесетих. Карактерише га уношење индијских елемената и музичких инструмената на постојеће елементе поп музике (са све електричним гитарама,синтисајзерима и бубњевима/ритам машинама). Онако,музика ти је прилично весела,као и реге.

  2. То му дође правац где спадају Мjуз, Килерс и то... Дакле, гитара, бас, бубањ и синтизајзер али много екектронике и наравно љубавни текстови и то...

  3. Индијских елемената?

  4. Зашто би се иначе звало инди??? Мој сензор за логику је напрасно полудео!

  5. http://en.wikipedia.org/wiki/Independent_music

    Мислим, нисам ни ја знала одакле потиче назив, ал' сам прогуглала макар :))

  6. Инди слушају ликови који за себе мисле да су много ин и урбани. Њих је блам да слушају рок и метал. То је за сељаке. Зато они воле инди.

    Иначе, инди бендови су настали тако што нису имали довољно муда да свирају рок или неку јачу гитарску музику (а хтели су) и сувише су били пичкасти и емо, па су тако смислили инди.

  7. sta ce mi se desiti sa nalogom kad umrem?

  8. Na tebi je samo da umreš, a mi ćemo ti javiti.

  9. Ваше је да умрете, све остало је наша брига!
    Погребно предузеће "Будућност"
    :)

  10. Peđolino and I slično razmišljamo. :)

  11. Остављаш деци у аманет.

    едит: Знам да је тежи црњак, а јесте ли размишљали колико регистрованих на вукајлији није више у животу?

  12. ostavio bi, ali je moj nalog previse mocan, ako padne u pogresne ruke..

  13. Милице, то је и мени пало на памет недавно :)

  14. Ana Limun je valjda riknula. :)

  15. То ти је Амелија Пулен синдром. :)

  16. Ana Limun je valjda riknula. :)

    Ахаха ти ниси нормалан :))

    А шта ли је тек са неким старим члановима који су некад били овде. Канис Лупус нпр... Шта мислите, да ли он сврати овде некад да прочита по нешто?

  17. black ce da rikne pre mene, taman cu mu javim da javi ovde da mi stavi "umro" na avataru

  18. Хахаха црњо, ње сам се и сетила :) А ти плачипичкасти калимеро чланови проверено свраћају.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.