Raznorazna pitanja

  1. 0+ волу ме брале...специјално кад сам на мору, једва жива останем...

  2. A+ i sasvim solidno me jedu, nisam im omiljena u drustvu ali ono tu sam u top 3 :D

  3. Чрч, ми смо овде, канда, у мањини. Убише нас ови нулти. Ниједан неће ма њих.

  4. Ma nismo, vidis na prethodnoj i Џими i En_Dotter, ima nas, jos se drzimo :)

  5. Вид стварно. Сад ми лакше, кад знам да још неког муче Ч:

  6. :)
    Da ne spamujemo više temu, imam ja jedno pitanje:
    Da li neko zna gde u Beogradu imaju da se kupe čaše, ali ne klasične, ove po hiper marketima čaše za vina, viski, i to, nego baš dobre (one su najčešće na komad) čaše za tekilu, martini, onda neke neobične čaše za koktele i sl... ?

  7. Pa ja sam video raznih čaša u Merkuru,na Karaburmi.Ako živiš negde na NBG-u,pogledaj tamo u Merkuru.

  8. Bila sam i u Merkuru na Karaburmi, i na NBGu, doduse ne skoro na NBGu ali kontam da je isto, ima ih raznih, ali mi nekako vecina deluje jeftino. Tako da sam sad u potrazi za nekom radnjicom za koji zna 0.2% populacije Beograda, i koja ima fantasticne, kvalitetne i originalne case za sve i svasta :)
    ubedjena sam da postoji takva :D

  9. Jeftino?Pa ti onda traži kristalne čaše :D

  10. Da se razumemo, tamo sam kupila obicne case za stan za svakodnevnu upotrebu, ali i sve te "specijalne" koje trazim, su mi nekako od istog obicnog stakla, sta znam, imam tu neku fiks ideju :)

  11. Pa imaš obično i kristalno staklo.Ne znam šta je to treće :D

  12. Odustajem,ionako se ne razume u te kuhinjske/šankerske/barske teme :D

  13. Idi u fensi restorane pa kradi čaše

  14. Dame ne kradu, dame otimaju

  15. imam jedno glupo pitanje
    Da li kad recimo ides na adu da se kupas u havajkama da li se nose gace ispod?
    molim bez sarkasticnih komentara

  16. Има нудистичка на Ади. Тамо ти не требају ни гаће, ни хавајке. :)))

  17. Зависи како реагујеш на ладну воду.

  18. A to što je prosečna starost nudista na adi oko 80 godina...:)

  19. Ozbiljno vas pitam jel treba ili ne?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.