Raznorazna pitanja

  1. Озбиљно ти кажем. Ако не желиш да ти се оцртава патрљак на шорцу сваки пут кад изађеш из воде, онда носи. Моја процена је да их већина носи. (Није да волим да гледам мушке гаће, већ сам случајно приметио :j

  2. Треба да ми стигне из швице неки лаптоп, ацер 9300 па ако је неко заинтересован да купи за 200е. :Д

  3. И ја,овај мој крш се распада,морао сам да га отклопим са стране и да му ставим вентилатор да не изгори графичка.

  4. Ако питаш мене,према ономе што сам видео,дао бих му оцену -10. Тај телефон,да га случајно испустиш са мале висине,разбио би се као јаје. Моторола ЦД930 је закон!
    http://www.oldmobil.hu/mobiles_img_small/motorola-cd930-1.jpg

    (још увек имам исту овакву,која је стално у приправности)

  5. Озбиљно људи ако сте заинтересовани дајте пвт па око 20-25. јуна ће да стигне.

  6. Колико кошта дијамант Аквамарин? Одокативно!

  7. Је л' може у Црну Гору да се путује још увек само са личном картом или треба пасош? :)

  8. Предраже, може. Ја идем за две недеље.

    Који се глагол користи за лов шкољки? Је л' се ''лове'' или се ''скупљају'' или се ''убирају''? Како то иде?

  9. Фала, Џими... пошто ћу и ја изгледа за две недеље доЉе :)

  10. У које место идеш?

  11. Ма не идем на летовање, нешто због посла, изгледа цео јул, свуда по мало... у понедељак ћу знати шта и како.
    Ваљда ће да ме усере и неки дан на приморју :))

  12. Uuu, libo tebe ckura matori! Daj malo!

    :)

  13. @ Dzimi
    Skupljaju se ;)

  14. Шта помаже код опекотина од сунца? Можете ли ми препоручити некакву крему, уље или било шта друго...?

  15. Маслиново уље.

  16. Jogurt. Izvlaci toplotu. Kad se skori, namazes na 'ljeb. Prijatno.

  17. Хахахаха :)))
    Није ми помогао јогурт ал' захваљујем обојици :)

  18. Или хидроциклин. Ја се изгорео неки дан на Ади, па ми прошло од хидроциклина. :)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.