Raznorazna pitanja

  1. Ja znam da se zove Sima :)

    Šalim se, ptičar je, Epanjel breton
    http://sr.wikipedia.org/sr-el/Епањел_бретон

    (Brittany Spaniel ili Epagneul Breton)

  2. Чрч, царице. :) Знам и ја да се зове птичар, али нисам знао за расу :) Хвала пуно! :)

  3. је л' постоји, као што постоји болест зависности од нета, и болест од неограничене потребе да стално download-ујеш нешто?

  4. Не знам да ли има неки посебан назив, али дефинитивно постоји. Нарочито код бивших власника дајал апа. То му дође нешто као интернет хрчак.
    Има неко ону Зукорлићеву фотомонтажу из блица? Гугл неће да избаци. Ко да су Мухамеда приказали.

  5. GM, већ сам дефинисао ''дајал ап синдром''...од октобра прошле године нон стоп нешто скидам, имам гомилу музике коју нема теорије да ћу било кад чути...

  6. Kako vidim ovo bi mozda bila najbolja tema za moje pitanje,
    Sutra treba da se konacno odlucim koju gimnaziju u Bg-u da upisem(drustveni smer).
    Razmisljam se izmedju seste i gimnazije sveti Sava.Prvo sam hteo sestu, ali sam onda cuo o onom poznatom matematicaru sto mu je prosek odeljenja ispod dvojke.
    Svejedno cu ja odluciti,ali ako se neko razume neka kaze koja je bolja.Inace bodovi mi nisu problem za ove dve gimnazije.
    Hvala unapred.

    I ne,ne pretvaram ovaj forum u forum krstarice :),nego reko ako je neko od vas isao,ili ide u njih da mi kaze nesto o njima.

  7. Ма зајеби гимназије и те глупости. Ја ти препоручујем следеће образовне профиле: чувар пруге, гумар, помоћник бравара, млекар или армирач-бетонирац. Ипак, најготивније је кад завршиш за кремичара - дају ти да спаљујеш лешеве и још те плаћају за то! А нема ни зајебаних математичара да те омету у остварењу твојих снова.

    Hvala unapred.

    Молим, и други пут.

  8. Ко је Шахбаз?

  9. Ja zaista ne znam, no moram postaviti drugo pitanje :)
    Kako se zove onaj veliki ekran na fudbalskim stadionima sa kojih slika ide i na naše male ekrane?

  10. Nemam pojma,prevod sa engleskog je video ekran (?),mada možda je i veliki video bim.

  11. Zasto je moj poster zvan WC izbrisan ? danas ok 16,17 h da budem precizna :)

  12. Je l pravio ko one uradi sam 3d naočare? Ili slučajno zna da l i gde imaju da se kupe?

  13. aloooooooooooooooo ne kulirajte me :)

  14. Hehe, ma ne volim nešto 3d. Čak sam se i zavetovao da neću više gledati nijedan 3d film jer se ispostavilo da od takvih filmova dublju priču ima i onaj klasični XP screensaver, nego eto, unutrašnji hir... Došlo mi da eksperimentišem malo. A video sam da ima po netu tih upustava al sam više hteo neki info tipa: idi u Maxi, apoteku, gvoždjaru, gde već i uzmi to i to... Al hvala u svakom slučaju! :)

  15. jaBRE to treba da pitas na ovoj temi: http://vukajlija.com/forum/teme/8278
    ali po mogucnosti da opises poster, tj tekst postera ili das sliku :)
    ako je imao zig drugog sajta onda je zato :)

  16. ne ali je pisao neki shit na engleskom tipa fail,i onda je garamt pomislio da je sa fail bloga...mozda i jest al mislim da niej....elem,hval;a momci :)

  17. Да ли неко зна неки добар сајт са теоријом из математике, на српском? Конкретно ми од области требају интеграли, примена интеграла и диференцијалне једначине.

  18. Vidi na http://matematiranje.com/
    to što ti treba je pod odeljkom viša matematika, fajlovi su u pdf-u, verujem da ćeš naći sve to.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.