Raznorazna pitanja

  1. Ćuti i tamo sam u sindikatu.

  2. Šta znaci ":L"? vidjam par komentara s tim, a nemam blage.

  3. koliko vidim nekima ovde treba i veterinar....

  4. Мени су слали овде приватне поруке из Мосада да ће да ме прогута мрак. А за масоне већ не знам мада сумњам на многе...

    Него, ввојтек хвала за одговор за блог ал' ме занима и ово:

    како навући људи да читају те глупости

    'Оћу да будем познат, бре.

  5. како навући људи да читају те глупости

    Iscimaj ove iz Sveta kompjutera da te metnu u časopis.

    Može neko da mi kaže kakve su šanse da nađem pos'o u inostranstvu sa završenom Visokom školom elektrotehnike i računarstva (na Voždovcu), konkretnije smer audio/video tehnika? Piše im na sajtu da imaju neke međunarodne sertifikate, ali ja se ne razumem baš nešto preterano u to.

  6. Pa kolega, ja mislim da i škola raspisuje nekakve konkurse.To možeš da pogledaš na Studentskom Web servisu ako već nisi.

  7. Da li postoji neki poseban naziv za ljude koji se podjednako dobro služe i levom i desnom rukom?

  8. Аха, амбивалентност. :)

  9. Znao sam da je nešto na Ambi.. .Živ bio zemo :)
    P.S - Jesi li siguran? Nemoj da se ispalim kada napišem definiciju.

  10. Погрешио сам, ипак је у питању амбидекстеритет. За ово сам сигуран. :)

  11. I ja. Izguglao sam. Zamalo.

  12. Како се каже кад птица чисти перје кљуном? Који је глагол у питању?

  13. Ваљда "биштити". Важи, мислим, за све животиње.

  14. Јесте,глагол ,,биштити'' је у питању. И мислим да се то користи код свих животиња,осим ако негде није ,,требљење'' у питању.

  15. Благодарим! У речнику МС стоји ''биштати'', па то усмерава на ''бискати'':

    бискати, биштем и покр. бискам, бишћем несврш. а. пребирајући по коси или
    оделу требити {рбично уши, ваши). — Јели су и спавали . . . бискали вашке и спавали. Лал. б. пребирати по коси. — Ђевојка га стане бискати. НП Вук. в. скупљати нешто ситно. — На знојавој руци оста много залепљена труња дуванског . . . и стаде лагано и стрпљиво бискати са оне руке
    трунић по трунић и метати га на папир. Дом. фиг. извиђати, разгледати, претраживати. — Дуго је ту сједио и бискао очима град. Десн. ~ се повр. према бискати (а, 6). — Они лазарони су прљави. На многим местима по вароши видео сам их где седе те се бишћу. Нен. Љ. У том се ћуран попео на
    прозор, па се биште и отреса. Глиш.

  16. Зашто РТС има шпицу где оно двоје играју фолклор НА МОРУ?

  17. Podswesno šire ideju o Welikoj Srbiji.

  18. Korleone, odakle si ti?

  19. Ibarska, piše tamo na forumu.Ako nije slagao :D

  20. Зашто РТС има шпицу где оно двоје играју фолклор НА МОРУ?

    Сезонска шпица. Била је таква и прошле године.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.