Raznorazna pitanja

  1. Како се ово зове на српском?
    http://www.plumbinghelp.ca/images/Plunger.jpg

  2. Е јебига, очекивао сам да има неко кул стручно име, нешто швапско.

  3. Неки то зову и вантуз.
    А на швапском је зауглоке.

  4. Otpušavač za WC šolju. Turbooksiekšnmedžik, ako je iz moje firme

  5. Оно за отпушавање веце шоље.

  6. Оно за отпушавање веце шоље.

    Ово. :)

  7. Da li vam se cesto dogodi da stvari koje inace rade bez ikakvih problema zakazu usred nekog posla zakazu i kako resavate taj probelm?

    konkretno primer: u sred resavanja dugackog zadatka hemiska prestaje da radi bas kad ste nasli nacin da resite taj zadatak

    Da li vam to dize pritisak i koliko?

    konkretan primer: zabijate hemisku u svesku, probijate pola sveske i unistavate hemisku, tom prilikom ogulite sebi deo koze sa sake i krene krv

  8. Ja samo ustanem i dohvatim drugu hemiJsku, jebiga.
    A pitanje od mene, ako može ko da mi objasni kako da napravim postere, pošto se skoro pa nikako ne razumijem u fotošopove i slične programe kojima pretpostavljam da se to pravi? :D

  9. Klikneš na "POSTERI" i onda na link sa desne strane "Dodaj svoj poster", nadješ sliku, popuniš ona dva reda teksta i to je sva mudrost.

  10. Da li vam se cesto dogodi da stvari koje inace rade bez ikakvih problema zakazu usred nekog posla zakazu i kako resavate taj probelm?

    Уф, дешава ми се стално приликом решавања егзистенцијалних питања.
    Таман да изведем закључак "Дакле, женама заправо треба...", и неко ми позвони на врата, или ми звони телефон, удари ме гром, стигне ми аутобус, или ме гадно заболи глава. Пробам још пар пута да промислим о томе, ако ми се опет исто деси-јебига.
    Имао сам идеју за једну легендарну дефиницију, двапут ми се компјутер потпуно "заледио" за време писања па сам морао да га рестартујем, а једанпут сам морао хитно да истрчим из куће. Схватио сам да свет још није спреман за нешто таквог обима, па ћу је написати касније. Можда.

  11. Зашто нам не расте длака по длановима и табанима???

  12. Da li vam se cesto dogodi da stvari koje inace rade bez ikakvih problema zakazu usred nekog posla zakazu i kako resavate taj probelm?

    DA, ja na looklet obučem lutkicu, pola dana utrošim na nju da bi mi, kad treba da je sačuvam, crkla konekcija i sve otišlo u pičku materinu.
    poludim, ali jbg. odem istuširam se i prođe me :)
    dok sam bila pušač, onda zapalim cigaru :p

  13. Колико је до сада језика изумрло? Отприлике, наравно.

  14. To verovatno znaju ovi sa filološkog.

  15. Mislim da to niko ni približno ne može da zna.

  16. Otkud ovom autoru omiljene definicije? :)

  17. Е, ако баба има једног унука и он загине, је л' она и даље баба?

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.