Raznorazna pitanja

  1. Tehnički gledano nije, ali je i dalje baba jer je matora(jedino ako nije dobila pokojnog unuka sa 40-ak godina).

  2. Kako prdnuti u visinu da zasmrdi u širinu??

  3. то је немогуће

  4. Kako???? ne ruši mi sne :(

  5. просто је тако. човек још није еволуирао до тог нивоа.

  6. pahhhhhhhhhhhhhhhhh aaaaaaaaaa :((( ne druzim ti se vise....

  7. знам да истина боли. жао ми је :(

  8. Змио,немаш ти појма.
    СМарко,овако се то ради:
    1.(не знам зашто ово помињем,ваљда треба да се подразумева):Наједеш се што више пасуља или било какве масне хране која у себи садржи влакна.
    2. Помериш намештај на који ћеш лећи на средину просторије.
    3. Легнеш окренут стомаком нагоре.
    4. Угураш левак у задњицу(најбољи је онај наранџасти за сипање горива)
    5. Чекаш док не крену гасови.
    Теорија је:целом дужином левка и још неких 30 цм после ићи ће у висину,а после ће прећи у ширину. Најбоље функционише у соби од 40 квадрата.
    Срећно.

  9. Ја не разумем. Легнеш на леђа и ставиш левак, како онда иде у висину? Ваљда оде у дужину мајку му? Једино да ставиш неки поклопац на левак, нешто као експрес лонац ефекат... није ми јасно

  10. А да,у праву си-под левак подбациш нешто тако да се уздиже увис.

  11. Боље да легнеш на стомак, ставиш левак, оно крене у вис, ту га сачека поклопац, под притиском гаса поклопац се диже, гас излази са стране и креће у ширину. али ту настаје проблем. пошто је прдеж топао, опет одлази горе и авај, ништа нисмо урадили

  12. Прдеж је довољне густине да се по инерцији задржи на истој висини дојк је у покрету,а да значајно оде у ширину. Не брини,пробао сам.

  13. види се да не владаш најбоље трећим законом термодинамике. никад од тебе инжињер гасова

  14. Лепо је кад видиш да се млади људи баве нечим креативним. :)

  15. Е јебага. У својој соби сам прднуо у висину,а жалили су се из супротне собе,значи да је отишло у ширину некако.

  16. Хвала Џими, драго ми је што неко то уме да цени данас.

    Није отишло у ширину, отишло је свуда докторе.

  17. Па сигурно није отишло увис као стрела.

  18. Како си недоказан! Отишло је и висину и у ширину и у дужину и у време! А човек жели да му га да само по једној димензији!

  19. Е јебага,не вреди мени то објашњавати кад сам дудук.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.