Raznorazna pitanja

  1. Сви смо дудуци за тако сложена питања. Наука тек треба да нам да многе одговоре

  2. http://vukajlija.com/forum/teme/5756?strana=1

    morate se prvo upisati na ovu temu da bi mogli da pricate o tome

  3. Ја се уписао. Даље?

  4. Nista, sad mozete da polemisete o tehnikama prdjenja, dozvoljavam vam.

  5. и ја сам се уписала али бојим се да нам то неће помоћи око овог проблема. џаба експериментишемо кад нам теорија не штима

  6. Није то болес, то је просто немоћ човека који жели да савлада природу :р

  7. Ali ja mislim da je doktor donekle u pravu. Pravac rasprostiranja prdeža može da bude u širinu, ali to zavisi od onoga šta jedeš. Ako jedeš nešto nezdravo i nesvarljivo, gas dobija na gustini, pa se pored kretanja na gore, rasprostire i u širinu :))

  8. Ја имам једно разноразно питање. Да ли знате да подригујете намерно? Ако знате, како научити некога ко не зна? Никад нисам успела да некоме лепо објасним да и тај стекне ту племениту вештину и то доживљавам као велики лични неуспех. Помозите.

  9. Takođe i zavisi od temperature. Kad prdiš na ciči zimi, gas isprdac leti u nebesa jer je hoći od spoljne temperature.

  10. Мрмуне, већ смо разговарали о томе. Наравно да иде у ширину али добрим делом иде и горе што није ефекат који желимо да постигнемо. Тежимо томе да се прдеж распростире у равни.

  11. Углавном је хоћи од спољне темпратуре, и кад су прелазна годишња доба. Нажалост.

  12. Mora da ide malo u visinu, pa onda da se širi. Ne može samo u širinu. Kažem, što je gora klopa, širenje je veće.

    A namerno podrigivanje nisu uspeli da me nauče, a imam žarku želju. Blek mi svaki put uvećava komplekse :)))

  13. Balistika gasa ispDrca je veoma kompleksna. Mnogo parametara, mnogo promenljivih, malo poznatih. Vrlo moguće da kvalitetan prdež zakrivljuje prostor-vreme u svojoj okolini, nešto poput crne rupe.

  14. Ма оде у три лепе, шири се, диже се, комеша се, вијори, чиста ентропија. Немогуће га је контролисати.

    Кажем ја, медотика је на пољу подригивања затајила.

  15. Блече, по неким показатељима гас испрдак показује особине веома сличне великом праску

  16. Ha, znao sam da tu nešto opasno smrdi.

  17. Неки смелији научници чак иду дотле да тврде да је сваки прдеж један потенцијални универзум

  18. Погубио сам се. Које беше питање? Даћу вам одговор одмах.