Raznorazna pitanja

  1. како прднути у висину а да засмрди у ширину. Питање није срећно постављено јер питалац очигледно не зна да је мирис прдежа исто што и сам прдеж. Онда је питање преформулисано. Како прднути у ширину?

  2. Врло једноставно, уколико се под ''у висину'' подразумева вертикалан прдеж. Просто прднеш на доле довољним интензитетом да дође до тла, па ће се разбити по тлу и разлетети посвуда. Аку имаш среће, одлетећеш и ти навише (трећи Њутнов):

    http://img715.imageshack.us/img715/2210/fartz.jpg

  3. Џими, на добром си путу али одбиће се и он о под и одлетети навише. Трећи њутнов закон не зна за милост.
    одличан линк о прђењу поставо блек, прочитајте.
    Не мора цео прдеж да оде у ширину, само треба изоловати водоник сулфид и њега распрострти. Хм!

  4. Ma, 'oće mene neko da nauči da podrigujem il' neće?! :))

  5. ја могу да пробам али се бојим да ћеш бити још један у низу мојих неуспеха

  6. Ja mogu da izgovorim rečenicu "Konji koji jure" dok podrigujem.

  7. Šta je sad to? Strah od neuspeha? I zato nećeš ni da probaš? Kukavice :P

  8. Ћу те научим ја, кад си запео толико.

  9. Ja mogu da izgovorim rečenicu "Konji koji jure" dok podrigujem.

    :)) пробала. могу и ја. а социјалистичка федеративна република југославија? то нема шансе а видела сам да неко и то може

  10. Moj burazer se smejao i podrigivao istovremeno dobrih pola minuta. Prethodno pio sprajt. Pre toga sam mislila da je zvuk podriga urnebesan. Jok! Od ovoga mož' se umre ako čuješ uživo. Mislim da su mi istog dana očvrsli trbušnjaci od smeja.

  11. рекла сам да хоћу да пробам. бирај сад, сво и џими се нуди

  12. Teško mi je Džimija da odbijem... Razmisliću :))))

  13. педери демони!

  14. Kikindski licimuri :)))))

  15. јави се кад одлучиш

  16. ал немојте на пвт, оћу да видим које методе користи џими

  17. А чекај, Муне, је л' ти требају методе за нормално подригивање, или за намерно подригивање?

    Елем, питање...

    Како да направим да ми одвратна фаца ове дилеје не излази сваки пут кад дођем на Јутјуб:

    http://img.youtube.com/vi/XrAuEZwqR0o/0.jpg

  18. Ко ти је крив кад ти је мост вјуд. Претражуј нешто друго до бесвести да га избациш.

  19. Jel veća verovatnoća da se dobije ručna kenta ili ručni jamb?

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.