Raznorazna pitanja

  1. Комбинаторику сад да радим нећу (а и нисам сигуран да умем), ал према неком личном искуству лакше је добити ручну кенту.

  2. Dadoh se u obnavljanje kombinatorike...

  3. U kurac, odavno sam položio verovatnoću i statistiku, pogubih se skroz.

  4. Како да направим да ми одвратна фаца ове дилеје не излази сваки пут кад дођем на Јутјуб

    Имао сам исти проблем. Или скини Adblock Plus за Firefox или једноставно пређи на Google Chrome, он не приказује те шупке.

  5. Resenje je da dajete thumbsdown na vise takvih klipova. Vise nece dolaziti u predlozima. Mada, i pocetna strana youtube se da prilagoditi zeljama, ukoliko ste se registrovali, ili koristite google account.

  6. Wojtek, Black Hole

    jbg, mene mrzelo da računam, pa reko da pitam :)

    hvala u svakom slučaju...meni palo na pamet da je ista verovatnoća, ali ipak ne štima mi to :)

  7. Да ли на нашем поднебљу живи она одвратна мува или шта је што полаже ларве људима испод коже из којих се излежу неки јебени црви?

  8. Jok. Mada, kako je krenulo sa ovim promenama, očekuje se i ta pošast u dogledno vreme.

  9. Evo te muve, gadosti nad gadostima

    Pise da zivi u Meksiku i Centralnoj Americi.

  10. Јуче сам чуо од човека који је био на привременом раду у Анголи да је има и тамо. Дакле, придодајем и поједине делове Африке.

  11. Imam ja jedno pitanje.Hocu da skinem igricu "Fight Night round 3" za PSP sa rapidshare-a .To upravo radim.E sad , hocu da je igram na kompu , a za to mi treba emulator za PSP.Pa sam i taj emulator nekakav skinuo.E sad , sta ja da radim kad se sve to poskida sa neta?Da li ce to odma da radi ili treba da kopiram nesto negde?I da , dal ce da radi ? :)

  12. Mhm, sto se tice PSP-a, nisam siguran. Znam sta treba da se radi kad je u pitanju PS2, a verovatno je isto, mada me nemoj drzati za rec.

    Treba ti emulator, i posebno pluginove(sto se tice PS2 oni stizu zajedno sa emulatorom, kada ga skines, bar onim sto sam ja koristio, a to je PCSX2). Treba ti i BIOS konzole, a to moras sam da nadjes nekako jer se ne moze slobodno distribuirati. Sto se tice igara za PS(ne znam da li je i ovde slucaj, mada ne verujem, jer je softver PSPa dosta slabiji od PS2) treba da imas dvojezgrarni procesor na najmanje 3GHz i DirectX 10 graficke, da bi ti radile iole normalno, inace ima da seckaju mnogo. Takodje, da bi poboljsao igrivost, napravi ISO fajl i podigni ga u Alcoholu ili u DEAMON Toolsu, to ce da smanji opadanje frejmova.

    Nadam se da sam bar malo bio od pomoci...

  13. Au , izgleda da i nije bas jednostavno.Tesko cu ja ovo da uradim.I procesor bi mogao da bude problem.Nista , hvala ti , bar cu pokusati nesto da uradim...

  14. Šta je suprotno od skliskog?

  15. шта уопште значи склиско ког ђавола?

  16. pa kad je sklizavo. npr. peres pod i onda je pod sklizak.

  17. под је клизав.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.