Prijava

Bilo bi dobro kad bi postojalo neko dugme pod nazivom "aktivnost", pa ka d se klikne, vidi se šta ko radi. Evo na primer:

Barracuda - Pravi novu temu na forumu
Orko - Gleda definicije za visa sila
noriscak - Gleda temu na forumu "Snađi se
Djokili - Gleda listu autora
piro - Gleda nečiji profil

I sve tako u tom stilu.

Š'a mislite?

Ne znam, deluje mi malo voajerski... Ali ću ostati uzdržan.
I što ja gledam nečiji profil?! Hoćeš da kažeš da ne pišem definicije? Da ne mogu da smislim ništa dobro već danima!?! AAA?!?! To hoćeš da kažeš?!?!?!
U pravu si.... :(

zombišemo po sajtu :)

Dobra je ideja ,ali je malo zajebano ako si u WC-u.:-))

:)

Ali vidiš, ne moraju samo članovi, mogu i gosti da se nadgledaju.

Ma da postavimo svi kamere da se tačno zna šta radimo...
piro: Status: Blene u ekran ko tele...
piro: Status: Cedi bubuljice
piro: Status: Čačka zube
piro: Status: Spava i balavi po tastaturi...
piro: Status: Isprobava nove tange

:D

Losa ideja, ali ne bi bilo lose da se uvede da se vidi ko je online na chatu... Onako se desava da zoves nekog ko blesav, a covek na desetom delu vuke... E, DA, I DIREKTNO SLANJE PVT-A PREKO PROFILA, AAAAAAA!!!!

Kaizen ne odgovara, znači da sam ispaljen. :)

Ha ha ha ha ha.... Nobody loves you! Ha ha ha ha ha!
:)

Pa sa tom opcijom bi svako mogao da vidi kad ga neko plusira ili minusira, a to mislim da nije pozeljno...

Ne može da se vidi jer neće pisati "taj i taj ocenjuje tu i tu definiciju", samo će pisati "taj i taj gleda tu i tu definiciju".

Inače ja mogu da procenim ko me plusira a ko minusira i ovako . Samo pogledam odnos datih glasova od trenutno aktivnih članova i refrešujem.

Pa samo tolko, al ne razumem zasto je to bitno, aj razumem da se vidi dal je neko na forumu, cetu, cita def ili komentare, ali da se zna gde je tacno, to je cista glupost, mislim, cemu to vodi?

Pa dobro, ne mora tačno, ali može otprilike. :)

Necu da vidite sta ja non-stop radim. :DD
Zaista, ne treba nam to. Opet, nekakvo zadiranje u privatnost i akcije korisnika... Nema potrebe. Mozda jedino 'online' za chat i naravno PVT direktno sa profila.

svidja mi se to, dobro je za potencijalne manijake;)
nije losa ideja...a moglo bi i da se ubaci da ga cimnes ako je aktivan da dodje na chat...nesto kao zemljotres u MSN-u

da mu se upali crvena lampica koju bi sam mogao da stavlja na aktivnu i neaktivnu

Ili da svako plaća 2oo din bez pdv-a ako hoće da me ocenjuje, bar da zaradim nešto od ovog buljenja u komp :D

Još malo big-brotherovskih ideja. xD

Ja sam za protiv.