Prijava

ајд мало....

Да. Мада је и то превише. Ја сам увек за рестрикцију и рационализацију.

Samo ispravi ovo 'bi ste' u 'biste' i 'kad bi' u 'kad biste', ako ti nije problem :)

Врати паре учитељу!!!

Danas sam još u fazonu gramatike.

Korleone, može i 1 dnevno džabe kad numem bolje :)

Ја не би, зато што ретко пребацим једну дневно, камо ли две. Али, многи би.

Dobro, nije problem :)

Leksi, pisala bi bolje? :))
Imaš nula definicija. Što bi rek'o naš narod: "Čiji si ti dupli"?

Što se mene tiče, možda, kada bih malo napregla mozak, ali me mrzi.
U početku sam pisala bolje, a sad pišem mega sranja, koja ne znam ni što mi džudže na profilu.
Jedino znam da ne silujem nenormalnim izbacivanjem definicjia, iako nisam ograničena u broju istih. Ubio bi me blam da rokam govna kao neki sa prve i druge strane poredjanih po popularnosti.
Krpa - To je ono što nemam kad mi treba, pa uzmem novu majicu iz ormana da obrišem prašinu.
Skor 32-27, ali ostaje na profilu jer je u plusu. Plus po plus = prva strana.
Nije mi dobro kad pročitam šta pišu ti popularni. Oni bi kao trebalo da daju primer novim članovima kako se piše.
Ako sam ih već prozvala, red je i da ih nabrojim. Ovo je moje mišljenje, tako da.....
Negde daleko u zemlji snova, Sevast, Majav, Melkijades svojim emo stilom, od kojeg uvek dobijem napad da se samoubijem onako bolno, Virus 15 i na žalost Slavko.
Ostalima kapa dole.
Odo ja sad odavde, jer sam najebala.
Frc
P.S. Glavno sam zaboravila.
Smanujte bre na dve dnevno.
Amin

Slažem se s munjom, realno, većina tih definicija jesu glupe. Meni i nije potrebno ograničenje jer pišem jednom u 100 godina, ali mnogima jeste. Već se pričalo o ovome x puta.

1. http://vukajlija.com/forum/teme/4659
2. http://vukajlija.com/forum/teme/8726
3. http://vukajlija.com/forum/teme/14485...

znate one filmove kad se snimaju nastavci i svaki nastavak je sve veći smor... e, ovo liči na to!

voli vas vaš dežurni smarač :)

Merci:P
Lepo piše da li bismo bolje pisali ako smo ograničeni na dve dnevno, a ne da li smo za smanjenje broja definicija.
Ja malko iskoristila gužvu da napišem nešto okruglo, da upotpunim stav.

munjo, znam ja da citam, ne brini... :)
nego samo da se javim i uputim vam tople pozdrave, nisam odavno :D

Meni nista ne moze pomoci i deset da je dozvoljeno nece biti bolje.

хаххахахааа
ви сте људи истраумирани дуплим налозима :)

него кажем, људи би сигурно боље писали, јер не би било оног просеравања типа: "Инспирација - данас је немам хехе". Људи без инспирације би могли да лупе тако највише двапут.. Односно, хоћу да кажем да не би људи боље писали али ови што лоше пишу би могли највише два срања да напишу, а не пет комада да читам.
а ја не пишем па не пишем, то јесте, што се тога тиче свеједно ми је

Da podrzim inicijativu, pod uslovom da nije pokrenuta u prazno. Odavno se zalazem za ovo.

Ja licno ne bih pisao bolje, jer i inace retko definisem. Definisem retko, ali zato lose.

Pošto vidim da je peticija u pitanju - čisto da se utefterim: podržavam.

ajd' sad nek' neko 'SPECIJALNO' objasni da je ovo 'SAMO' anketa :)