Prijava

Peki d džeme ti si moj idol :D

Данкане, ти си јуче рекао да су Пеперси прецењени, мени је то као да ми је неко опсовао мајку и сестру.

A za temu nemam komentar jer ne slušam

Ljudi jebote,SLEJERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Da li uopste treba da se raspravlja da li su precenjeni ili ne?Da su precenjeni,ne bi trajali ovoliko.Isto ko sa Metalikom.Prva 4 albuma dobra,ostalo je govno.Misim daj ne serite,ljudi traju maltene 30 godina,to je potvrda kvaliteta.Isto vazi za Slejer s tim sto su oni ostali isti sto se tice stila.

Пустити у винампу/фубару metalstorm/face the slayer...

Значи...
Никако нису прецењен бенд...
Напротив...

ЛЕГЕНДЕ БЕЈ АРИЕ... а и шире...

Precenjen... Kako da ne. MRŠTE!

Slayer-precenjen
Anthrax-potcenjen

Miroslav Ilić je precijenjen, Slejer jebe. I Motorhed.

Ne slušam Slayer i nemam ništa protiv njih. Jednostavno mi se ne svidja njihova muzika i to je to.
Imam utisak da mnogi ljudi tvrde da je nešto loše, ako se njima ne svidja,to jest svoje mišljenje smatraju univerzalnom istinom.

Činjenica da su prodali oko 30 miliona albuma sve govori.

I Keri headbanguje ne lupaj gluposti

Slayer-precenjen
Anthrax-potcenjen

Slejer je doprineo razvicu black i death metala.
Antrax je doprineo razvicu NU metala. :D
Sad ko je tu vise sta uradio pitanje je :D

Samo jos da dodam, nemam nista protiv Antraxa :D

Slejer je doprineo razvicu black i death metala.
Antrax je doprineo razvicu NU metala. :D
Sad ko je tu vise sta uradio pitanje je :D

Pa svaki bend koji ima staž 20+ godina je doprineo nekoj fazi u metalu jebote!
A ANTHRAX je definitivno potcenjen. Inače, meni jedan od najdražih.
METAL CHURCH je takođe potcenjen bend, kad smo već kod treša i spida...

Hteo sam da kazem da su oni doprineli razvoju mozda najomrazenijeg zanra u metal muzici :D
Kao sto rekoh nemam nista protiv njih, cak ih i nesto vise slusam u poslednje vreme, ali mi onaj pevac Bus neverovatno ide na kurac.

@D-MAN AC-DC, stvar ukusa definitivno:) Meni je vokal dojajan, bolji za Antraxovu svirku ne mogu ni da zamislim, baš kao što je Araja za SLEJAAAA!:)
Svaki bend ima specifičan vokal, to je ona draž u trešu i metalu uopšte. Zamisli da Hetfild peva u Slajeru, tipa - JeJeeeAAAA! Nepojmivo. Ili da Araja specifično vrisne u Master of Papets:)
Znači, vokal prati svirku u trešu, a ne obratno, recimo u HM, gde Mejdeni prate Dikinsona. Mada su Mejdeni specifičan bend. Zaboravi da sam ih pomenuo:)
UP THE IRONS!

Slejer je doprineo razvicu black i death metala.
Antrax je doprineo razvicu NU metala. :D
Sad ko je tu vise sta uradio pitanje je :D

Ne dovodim ja u pitanje uticaj nego muziku,mogu da uticu na koga oce anthrax ima kvalitetniju muziku od slejera

Meni je nabolji pevac Anthraxa Nil Turbin. Steta sto je samo pevao na prvencu :D

Ne dovodim ja u pitanje uticaj nego muziku,mogu da uticu na koga oce anthrax ima kvalitetniju muziku od slejera

Opet stvar ukusa. Volim i jedne i druge, neodlučan.

anthrax ima kvalitetniju muziku od slejera

Moli se da ovo Dankan ne vidi :D

Duncan Ferguson
ААААААААААААААААААААААААА, ЈА СЕ ТРЕСЕМ, ТИ СИ ЈЕБЕНИ ТРОЛ И НАМЕРНО ОВО РАДИШ! ЗАКЉУЧАЈТЕ МУ ТЕМУ, ЈЕР ЈЕ ПРОВОКАТОРСКА!!!

gamby
Koliko retardirana tema.
Aj da je pretvorimo u Slejer fan klub.

Лупам штамбиљ на ове изјаве. Слејер прецењен... ЛОЛ