Prijava

кад сам их прерастао и схватио колико су, у суштини, испразни

Ovo je u stvari razlog prestanka, razumela sam pogresno.

Da, slazem se da ima mnogo takvih, ali cenim da znaju maksimum tri pesme.

Moze li bar jedna tema, definicija ili poster da ne krenu putem rasprave o EKV? Zar nema drugih tema za trol jbg?!

Боно је ИксЕл мешавина Дина Мерлина, ђорђа Балашевића и Горана Бреговића. Највећи смрда!

Ja stajem u njegovu odbranu. I kao pevaca i kao coveka. On hoce da pomogne! Ljudi! On je vise uradio sa svojim akcijama nego sto cete vi zajedno za ceo zivot! Bez zezanja. I kako mozete da nekoga nazivate gmazom a on pomaze da toliko malih gladnih crnaca ne umre i da nastave da se kote, i da se kote... i oni se kote, kote, kote.... I onda ti dodje crnac i odradi ti cerku...

crncima fali samo malo.... ali i to malo je i previse.... ko je razumeo, razumeo...

bono je irski zdravko colic...
ili djordje balasevic, ne znam :)

Боно сем што је ушао у историју као највећа музичка фекалија, ушао је и као најбогатији музичар, званично са СВЕГА 1.5 милијарди долара.

zar nije bogatija od njega selin dior?
A što svi pljujete tolko po čoveku? zbog čega je tačno gmaz?

Đe može neko ko ima gej ime Bono biti preldžija, đe to ima? Niđe. Zamisli da kažeš: "Bono, možeš li doći u ispomoć na mobu ili dizanje žita?" Ne ide.

Не бих могао да кажем да ли је ликчина или гмаз, не познајем човека.
Музика му и није нешто, бољи је био док се пуцао у вејн.

Мени једноставно У2 и прије све Боно иду на курац, и најгора ствар која се могла десити музици уз диско. Радикална промјерна у имиџу бенда јесте еволуирала од некадашњег ајде па назови рока до овога данас у шта нисам ни сигуран шта је, небитно. Није ми јасно како су продали 150 милијона плоча, освојили 22 гремија и ушли у Хард Роцк кућу славних. Његов бенд је сачињен од безимених трубадара, који једноставно не могу испливати на површину од Боно Вокса. Класични дериват констатног еволуирања једног бенда, бенда који не свира већ је машина за производњу долара.

http://www.youtube.com/watch?v=f8CEBOHmEbk
Дефинитивно најпопуларнија анегдота везана за чмарину. А ово је моја омиљена верзија исте.

dosadni smarac.ja ga zamisljam kao nekog lika koji sedi kod kuce i gugla trazeci najvecu krizu da ode da se pojavi kao spasilac.moli boga da neku zemlju raspizdi neki zemljotres da moze posle da kenja o tome.

Jesam li ja jedini pročitao naslov ove teme kao "Bono Vox - ličinka ili gmaz?"
Tek sad sam provalio kako se stvarno tema zove ali mislim da bi ovaj drugi naslov više odgovarao.

Gmaz čiju muziku volim. Jesam gubava, danas sam to više puta ponovila.

I ti mi doskačeš kad god možeš zbog toga :D