Prijava

Eh sad, zavisi za kakvu municiju.

E, al za koje oružje?

Pa sve zavisi koja se divljač lovi.Na primer za jelena se koristi nešto jače nego za srndaća.

A ti si neki lovac?

A ja pomislila neke divlje svinje loviš, a ti Bambije....

Bambi je zaštićen zakonom.Uostalom pravi trofej za svakog lovca je vuk.Zamisli hajka od par desetina lovaca ulovi samo jednog vuka.Čini mi se da je on pametniji od njih zajedno.

Kaži ti meni jesi li nekada išao u lov na divlju svinju? Odmah da ti kažem da ja jesam, prvi i jedini put sam videla da ta životinja može da bude velika ko fića...

Nisam ali znam za priče tipa veliki je ko magarac.Kad su stvarno zveknuli "magarca", imao je 300 kila. Od tada kruči priča veliki je kao plast sena.

Taj plast sena je izgleda i bio plast sena. Sad ja ne znam kolika je stvarno u kg bila svinja koju sam videla, ali meni je delovala ogromno , jer nisam to očekivala.

jaka stvar, kruči-kruži

Pa ne verujem da može da pređe 300 kila ukoliko nema nekog naselja i njive sa kukuruzom u blizini.

Ej bre, znaš ti šta je 300 kila? Koliko ima jedna prosečna krava?

Krava može da dostigne i preko 500 kila, ukoliko se dobro hrani.Bikovi reko jedne tone.
Što se tiče svinja, čak i ove pitome retko dostignu 300 kila.Zato je i meni čudno.

Sad ispade da se hvalim da sam videla mnogo velike svinje, ali na jednom svinjokolju sam videla svinju (domaću) čija je glavudža bila veličine malo manje od TV-a, ekran 51. Pa ti vidi. 2 metra dugačka, ej!

Hehe ta je bila kapitalac.

Misliš da sam opičen žirom po glavi, a? Mogu biti samo opičena! Jel vidiš da sam devojčica?