Pitanja u vezi sa Novom verzijom sajta

  1. Ajde ne! Tamo ćemo se dogovorimo. :)

  2. Vide se ocjene kad je korisnik izlogovan, valjalo bi prepraviti...

  3. to je tako bilo i ranije. nije to problem. sakrivanje je pomoć glasaču zapravo.

  4. Kaiz, što me kuliraš? Zašto nema stavke Website u profilu?

    ODGOVOR: Zaboravih da stavim. Dodaću kad stignem.

  5. Da citiram Gamnesto:

    Kajzene, je l' može PVT da se vrati u aktivne teme iz svih podforuma, mnogo je ovako zavučeno i sporo ljudi odgovaraju?

    ODGOVOR: meni se desavalo da mi promaknu PVTovi dok je bio zajednicki taj spisak. Zato je razdvojeno. Inace u planu je potpuno izdvajanje tih PVTova sa foruma u zasebnu sekciju sa notifikacijama i ostalim munjama.

  6. Meni je sve super, što se tiče boja, lakova i tih zajebancija. To je ionako nebitno.

    Jedino mi je baaaaaš smetalo ona kriva slova u primeru, ne mogu da pročitam ništa. Sad je valjda i to promenjeno, pa je i to super, aleeeee.

    A što se tiče pvt-ova, mogu i ovako sa strane. Hoće je.

  7. to je tako bilo i ranije. nije to problem. sakrivanje je pomoć glasaču zapravo.

    Nije, brate, prije je samo stojao znak SVIĐA MI SE za fejsbuk umjesto odnosa ocjena, a sad stoje ocjene

  8. Mislio sam pre, pre toga, pre FB boxa :)

  9. E da i ja se tog sećam, SMarko..

  10. Mislio sam pre, pre toga, pre FB boxa :)

    Ja mislim da je bolje kad se uopšte ne vide ocjene, nekako je.... neutralnije, ne umijem da ti objasnim, ali je možda bolje :) Viđi sam, neću te ja učit' tvom poslu :)

  11. Gazda kad si već tu, ne znam da li je bag, ali u Exploreru mi umesto vremena i dalje stoji NaN. Kada se miš postavi na to mesto pokazuje tačan datum. Može li to da se reši ili je do browsera?
    Pitam onako, pošto nije problem da koristim Mozillu.

  12. Sad će gazda da te pita je li ti vrijeme dobro podešeno :P

  13. Znam da ne treba ovde da pitam,ali ko je odgovoran za postavljanje sadrzaja sa vukajlije na fb?

  14. Glavni i odgovorni. :)

  15. Ово да само ктитори могу да виде гробље је малко безвезе. Ако смо убеђени да наша дефиниција није требало да заврши на гробљу на који ћемо онда начин да је покажемо модераторима када немамо никакав линк(а нпр. не можемо да се сетимо како се тачно зове)?

    И баш није нека ктиторска повластица, то гледање гробља.

  16. Слажем се.

  17. Da li postoji neka sansa da se zadrzi za stalno relativno kul plava pozadina koja je bila isprobavana na sajtu pre nekih pola sata? Ova radiaktivna me i dalje deprimira, posebno ova pacerska kombinacija svetlo zelena-zuta u listi zadnjih definicija

    Inace od ove nove Vukajlije ubedljivo najvise mi se svidjaju ovi citati dole... podsecaju na Autostoperski vodic

  18. Мислим да је сајтна опет у модификационом режиму... Или си имао неки баг па ти је на тренутак приказана нека ктиторска позадина...

  19. Ne postoje "ktitorske pozadine". Svi imaju na raspolaganju 5 tema koje se biraju na PROFIL > IZMENA PROFILA.

  20. Jel se radilo nesto po pitanju onog baga da se pise da ima manje defki nego sto stvarno ima, posto meni je uvek pisalo da imam dve manje a evo sad imam tacno?

    DA. Sređeno.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.