Prijava

Razumem da na definicije nema omiljeno, ali mi na postere nije jasno. U posterima se ne racunaju poeni a i svaki poster neprimerenog sadrzaja se brise tako da mislim da opcija omiljeno na postere treba da se vrati. E sad, definicije: Kako da definiciju koja mi se svidja stavim medju omiljene? Ma ne vredi ovako, moracu da prekucavam u komp definicije koje su mi super i naj naj i da kopiram postere u komp kao i do sad jer mi ne pada na pamet da se registrujem na fejsbuk da bih lajkovao neku definiciju i poster. Rezultat, sedenje za kompom po ceo dan da mi neka dobra definicija ne bi promakla. A do sad sam mogao da udjem na sajt kad hocu i da procitam najbolje. A da, mogli bi da stavite najbolje danas za definicije.

Novi design je ok.

ono sto mi smeta, jeste razmak izmedju postova, bilo bi zuper da se malo smanji, al nije greda ako nebude. Boja je malo agresivnija al vidim da ce to biti reseno.

2 - dobijanjem novog PVT ima li neki Notification na glavnoj strani ili ne?

http://farm5.static.flickr.com/4131/5063930529_34acb9e996_z.jpg

Kada ne cet neko dodje sa dugackim nikom napravi se pometnja, pretpostavljam da je bag, evo vam i printscreen.

Zašto se prikazuje samo prva stranica najpopularnijih autora?
Zar ne mislite da je to favorizovanje njih, a nas ostale ko jebe, a? :DDD

Чрча и ја сам хтео то да кажем. Треба или нешто средити против тога или једноставно смањити све надимке...

1. Promenite što pre boju, definicija http://vukajlija.com/fles-beng više nema smisla, stavite neku smirujuću boju.
2. Stavite da ovo na naslovnoj strani budu samo današnje definicije, posle prve strane su sve definicije od pre nekoliko dana koje smo svi već pročitali/ocenili i baš nam nimalo ne trebaju.
3. Zašto više ne može da se vidi koliko puta je nešto omiljenovano, šta je tu loše?
4. Kme, nikad nisam imao defku dana :( (šala)

OK je promena skroz, samo je glupa činjenica da moram da prelistam ceo sajt, i da prođem 20 šlj definicija da bih došao do neke dobre ...
P.S. Promenite boju, što pre, očajna je.

Каизене, врати време постовања на чету. Мислим, ја не учествујем, али кад пријављују вређање, пријављују време поста. Иначе је тешко наћи. Ако ме капираш.

ODGOVOR: Ok.

Da li postoji neki način pretrage definicija po dnevnoj popularnosti ili zaista moramo da kopamo kroz 30ak XD :) ch sh definicija da bi naišli da jednu dobru?

Gde mogu da vidim datum kada mi istice ktitor nalog, to je ranije stajalo na profilu, samo za nase oci? :)

Jedno malo zapazanje, nista zlonamerno samo "glasno razmisljanje". Elem, slucajno sam prelistao omiljene definicije administratora i zapazio da se 80-90% njih naslo u "Odabrane definicije". Jesu dobre i zasluzuju to, samo da li to znaci da ce medju u Odabrane drfiicije dospevati samo one koje odabere admin i/ili mod?

Mozda bi trebalo razjasniti malo ovo ljudima.

ODGOVOR: Verzija je krenula sa radom u 4 ujutru i ja sam jedini znao kako stvar funkcioniše. Išao sam po spisku omiljenih i prebacivao u listu odabranih one koje mislim da su većini zanimljive da bih je koliko toliko popunio. Isto očekujem i od moderatora.

Ne znam da li je neko pitao, ali šta znači ovo ''Nan'' dana?

PITANJE: Gde to vidiš

Pitanje za Kaizena ili nekog od Modova ako znaju da odgovore.

Jeli je moguce da se menja Nadimak bez ktitor naloga. Neki zahtev ili nesto.

Ili je samo moguce da se promeni nadimak uz ktitor nalog?

ODGOVOR: Daj pare, šta si se stis'o.

Meni se sviđa ova zelena boja, ako to ikome nešto znači :)
Jedino mi smeta, to što reče Ekspo, što moram da lutam kroz sve definicije da bih pročitala nešto dobro. Mada, sviđa mi se ideja da onaj ko želi da pročita nešto dobro, mora i da se malo pomuči, tj da pogleda i koliko lošeg može biti :D

auuuu, koliko noviteta, meni se vrti u glavi! sto meni na profilu pise "# 285"?

i zasto sad ova bljutava zelena? stavi plavu, ona smiruje...

i sto ne mogu da editujem svoj komentar?

Lemaja, mislim da taj broj znači koja si po redu po popularnosti na sajtu...

moze biti...

e, a opcija za brisanje pvt-ova?

E, još jedno pitanje, zašto ne možemo da prijavljujemo defke za brisanje?

ODGOVOR: ukinuto zbog zlouptoreba.