Prijava

kiboz, i ja to sad htedoh da pitam... :)

e da, jesi 100% siguran da se pise malo pre, a ne malopre?

Којим темпом ће се мењати дефиниције са насловне, и ко ће их убудуће бирати?

ODGOVOR: Nije definisano. Ali su poređane po vremenu nastanka tako da se favorizuju svežije.

Виде ли ктитори број омиљених на својим дефиницијама?

ODGOVOR: Broj ne vide, ali mogu da prebroje pošto vide listu ljudi.

Било би лепо да поља у профилу где су коментари и омиљене дефиниције/постери, функционишу као стара, дакле да можеш да кликнеш било где унутар поља, и одведе те на жељено место.

Лепо би било да на форуму/ у коментарима клик на аватар такође води на профил аутора.

Такође, успорено је скроловање, а ћирилица изгледа некако чудно на форуму.
Не свиђа ми се што је у примерима ћирилица у писаној варијанти, прегледнија је италик штампана верзија.

Аватари мале (често и средње) резолуције изгледају развучено.

Људи, гледам влексових 16 постова на прошлој страни... Читајте мало, постављате дупла питања.

Ја сам за сад задовољан, када сам видео да је укинута дефиниција дана и најомиљеније данас, купили сте ме.

Пошто видим да сви нешто критикују, ево ја ћу да упутим похвале. :)

Za mene je jedina dobra strana zasad koju vidim da se makla def. dana, ali sam zato dobila umesto jedne 10 drugih, favorizovanih od modova. Po meni modovi ne bi trebali ni da pišu definicije pod svojim nikom a ovo je katastrofa. I dobili smo listu najpopularnijih autora, jeste za pohvalu kad ja to tražim jer želim a ne da mi se nameće pod nos svaki put. I kao što je pre def.dana dobijala plus još hiljadu glasova jer je def.dana sad će definicije modova i njihovog izbora dobijati.
Boja je katastrofa, manje drečavu je Del Boj izabrao da Kinezu ofarba kuhinju.
Moj predlog stavite da su odabrane def.koje dobiju najviše glasova a ne najomiljenije i eto suzbijanja zloupotrebe. Juče je definicija o Marčelu bila u minusu npr.po glasovima a po omiljenim, ne sećam se, na drugoj valjda stranici. Bez veze vam je ovo.

Где ми је гробље, бре???

Данкане, само Ктитори, читај мало претходне постове. :)

Kada pogledam na profil, vidim da su mi nestali svi dosadašnji omiljeni posteri i definicije, pored samo piše upitnik
Zašto?

ODGOVOR: Znaci pitanja su privremeno tu. Klikni na njih i dobićeš listu.

Њииии, мрзи ме.

Što se tiče boje stvarno je bolesna, čak i za Muslimana. Neka tamnija bi lepo legla pošto je font bele boje. Ali dobro, verovatno ovo nije konačna verzija. Ukoliko se to zanemari, izgleda sasvim okej.

Mene samo zanima da li će biti moguća izmena i brisanje postova na forumu?

e da, jesi 100% siguran da se pise malo pre, a ne malopre?

Ne baš skroz, ali mislim da jeste...

Aurora slažem se osim za to da modovi ne treba da pišu defke...zašto ne bi...pa neki od modova su najgenijalniji autori na sajtu...

Kada pogledam na profil, vidim da su mi nestali svi dosadašnji omiljeni posteri i definicije, pored samo piše upitnik
Zašto?

Кликни на упитник, ту су ти омиљне, само Каизен није направио бројач још. Дај читајте људи, питано је то већ, ја сам лепо прочитао прве три странице, па онда написао нешто. Није фер према Каизену да питате једно те исто 5 пута.

Majke mi, al' ljudi seru. Prvo malo pogledajte po sajtu, skontajte neke stvari, pa se onda zalite. Meni je sve cool ovde, sem te boje. Promenite tu default u onu crnu/sivu, mnogo je lepsa.

E, ovako, ako hocete da omiljenjujete postere i definicije imate opciju srce odmah pored plusa sa leve strane. Ovo je odgovor i na moje postavljeno pitanje.

Ја вас похвалио малопре, али ипак морам један предлог да дам. :)

Каизене, ај врати оно што је било на старом форуму да поред имена подфорума стојилинк ка последњем посту у њему. Било је далеко лакше за сналажење...

Ne kontaš Kiboz šta htedoh reći da pisanija modova, neka pišu ljudi, ali kao mod da bude pod drugim nikom. Ljudi se ovako šlihtaju, zameraju ili namerno ili odustaju od nečeg što bi inače uradili. Npr ti si Kiboz i kad odluči taj već ko odlučuje da postaneš mod neka ti kaže Ajd sad Kiboz postani štajaznam Boza i pod Boza briši, uređuj a pod Kiboz piši. Kontaš?
Malopre se piše zajedno;)
Hoće li mi neko reći gde je pretraga nekog pojma da se zna da li postoji već ili ovako moram bauljati abecedno?
Pohvaljujem jedino ukidanje def.dana ali se bojim da je samo dobilo novo ruho a to je Odabrano jer stručni žiri bira a ne vox populi.

Пошто више нема едитовања постова за "смртнике", шта се дешава ако којим случајем напишем нешто са пуно граматичкхи грешака или још горе - окачим неки неисправан линк? Раније ми се то дешавало, али сам брзо исправљао сам без икаквих злоупотреба? Да ли сад застално остаје тако како је постовано или може да се замоли неко од модератора да нам то исправи?

Зељчек, рече Каизен да је то баг, поправиће, ваљда.

Zamolio bih da pre postavljanja pitanja pročitate sve postove u ovoj temi. Na ponovljena pitanja neće biti odgovoreno, kao i na predloge (postoji podforum za to).

Pretraga ti je odmah desno posle abecede. Pise "trazi".

Pa dobr,m odgovori na pitanja koja još nisu odgovorena..