Prijava

А тема је отворена због?

Iznosenja misljenja o filmu Sisanje...

Колико вас је скинуло Рокенролу уместо Сисања?

Scena kad Radovci beze od pandura je bas realna. Posto je poznato da se oni sklanjaju od kerova.

http://www.youtube.com/watch?v=tbxL56Rx_p0

Sarkazam, naravno

Ali režiser je fejlovao, jer nije preneo poruku da su skinsi loši i pokvareni idioti (što je i hteo), nego sad svi klinci krenuli: "Jao skinsi ludilo navijači ovo ono". Jebiga, nije on kriv. Krivi su neobrazovani mali idioti koji se nalože na svaku drugu stvar što vide.

Kriv je režiser jer je poruku preneo na toliko banalan i eksplicitan način da se onome ko je upoznat sa problematikom i onome ko ima ikakve veze sa filmskom umetnošću prevrće stomak. U filmu okolo idu marionete ideja stvaraoca filma, a ne živi ljudi. Na žalost, stvaralac filma nije imao preterano dubok uvid u tu grupaciju. Pričam iz ličnog iskustva, i poznavaoca tog društva, i kao čovek koji voli film. A što su se klinci naložili... Hehe, pa takvi klinci su idioti. Sećam se kad je počeo da se prikazuje "Lepa sela lepo gore". Slušao sam iks puta paljevinu od klinca kako kaže: "Jao, brate, gledao sam film, sad bih išao tamo u Bosnu da ih koljem." Tako ti je to...

nije to nista,na Rane i dan danas,nakon 13 godina loze...mislim u toj meri da se oponasaju likove iz filma...a Rane inace jeste kultan film,ne kazem ja

Al Rane su bolje sto puta, i nisu pravljene iz perspektive političke korektnosti sa tendencijom podučavanja. U stvari, možda i jesu, ali ih je pravio umetnik, sa namerom da napravi umetničko delo, a tendencija se provukla.

Мене тај лик што је правио филм подсећа на случај Карлеуше. Правио је неке дебилности (Шејтанов ратник), и чим је почео са другосрбијанским моралисањем, одма је добио сав могући медијски простор.

Правио је неке дебилности (Шејтанов ратник), и чим је почео са другосрбијанским моралисањем, одма је добио сав могући медијски простор.

Нажалост.

Правио је неке дебилности (Шејтанов ратник

Dobro,Sisanje vec je bolje od Sejtanovog ratnika...Sejtanov ratnik je toliko precenjen film da je to prestrasno...jedan od nasih najgorih popularnih filmova