Prijava

Želeo bih da nama koji ovde provodimo vreme Vukajlija postane, ne samo zabava i ubijanje vremena, već da nam bude od pomoći.
Evo kako:
Znam da se sve može naći na internetu: vreme, stanje na putevima, kuda izaći, gde kupovati, kakav je Novi Sad,Beograd,Valjevo itd...
Ali, zašto da ne iskoristimo informacije koje posedujemo u datom momentu, i ne pomognemo nekom od članova. Mnogo Nas je iz Bgd,Novog Sada,Čačka,Valjeva,Leskovca i da ne nabrajam.Svi mi se negde krećemo i pratimo neke tekuće stvari,tako da raspolažemo informacijama koje mogu drugima biti korisne.PODELIMO IH. Koliko Nas ima, toliko smo bolji.
Na primer:
1.Idem u Vranje na dva dana. Neznam gde je dobra klopa,gde da izađem itd.
2.Treba mi neki CD od nekog posebnog izvođača, nemogu da ga nađem.
3.Gde da nađem najjeftinije materijal za krečenje kuće
4.Da li se isplati otići na Frušku Goru na izlet.
i naravno, postoji bezbroj pitanja na koje se mogu naći odgovori na internetu, koji nisu baš uvek realni i merodavni.Zato imamo jedni druge.

Biće mi drago,ako ovo zaživi....

Ok, dobra klopa u Vranju je u Gornjem Milanovcu.
Posebnog izvođača još ne slušah, ali bi mogao da svratiš u prodavnicu...
Najjeftiniji materijal za krečenje je blato...
Ne isplati ti se put, osim ako ne planiraš da stopiraš do tamo i naplaćuješ.... :D

Mada je ideja super...
Podrška!

Joj ideja ti je extra, samo se plašim da to neće moći da zaživi.
Doći će do rasipanja tema,foruma,čovek neće znati žašto je došao na sajt.
I pretvorićemo se u neki forum,sa milion razno-raznih informacija.
Odnosno,ne samo da neće moći, nego mislim da ne bi ni valjalo da zaživi? Iako je to extra ideja.

Ma ovo je samo za Nas, ne za neke što hoće da se uzmu preko 48 sati svadba, pa šalju Kaizenu mail da se prijave. Živa istina

...Jedino mogu da ti pomognem oko toga gde da se ožderavaš u Vranju i to sa garancijom.:-)))

Nego,nije loša ideja ovo,majke mi!

Mogu da otvorim novi podforum (predlog za naziv?) pa da vidimo da li će da zaživi ...

Meni se sviđa tema!
A podforum može da bude Pomoć, pa da tamo staviš i ona pitanja oko Vukajlije i sl. da ne guši onaj podforum Sve vezano za Vukajliju...

A kome treba da se javim u vezi 48 sati svadbe? Kaizene javljam se!

Predlog za naziv:

Vukajlijaš na izletu
Vukajlijaš pohodi Srbiju
Drug Vukajlijaš i u tvom krajetu (sa naglašenim T)
E, a kuda sada...?

...itd... još da se neko seti

Predlažem naziv BELI ŠTAP. Beli štap bi bili informatori,koji bi "otvarali oči" neinformisanim.

Moze, nije lose. Tako neki podforum bi bio dobra stvar.

Vukajlopedia bi bilo extra :)

Svaka vam cast! Ljudi,pretrazila sam ceo internet a ne mogu da nadjem telefon redakcije televizije Ruf iz Petrovca na Mlavi.Treba mi neka informacija.Molim vas,izadjite mi u susret i budite ozbiljni.Jel moze,a?

Slucajno znam televiziju- OPRAVDANO nema broja, veruj mi... sranje na kub od TV! Sta li ce ti to...

Treba mi da saznam da li je u utorak bila neka emisija uzivo.Do kad je trajala itd.. Tajna misija

Sad vise nije tajna! :-)

Ajd se raspitaj,oces? Od 21 do 00,u utorak 20.januara,sta je bilo tad na programu

Haahahah mene zanima gde moze da se kupi cvarci i kavurma :) kad odem u kamerun.

Gde mogu da nabavim slušalice za Samsung J200, u Beogradetu?

Ma kupio u paketu u Telekomu... A ovaj j200 je nešto redak...

Hosteli u NS?
Cene,lokacija,tako to.