Prijava

Мислим да би било лепо да се поједини аутори награде с времена на време једномесечним "примијум акаунтом".
Идеја ми је пала на памет као промовисање кртитор налога и "навлачење" чланова да га касније улате када виде какво је то блаженство. Ово се не би ондосило само на дефиниције, већ на целокупну активност аутора.
На пример:
Аутор који је ишчуко доста квалитетних дефиниција у одређеном року би био награђен том посластицом. Наравно, модератори и каизен би одлучивали ко би то био.
Други би били људи што се на форуму ангажују конструктивно, било да су у питању механичари (они што налазу багеви) или ментори (што добро пишу упутства за употребу сајта и помажу нубарама) и слично.
Трећи би били који дају добар предлог који се убаци у вуку.

Оф топик:
Дао бих свима на 2-3 дана ктитор, као економско-пропагандни материјал. :Д

Ваша мишљења, сугестије, критике и слично :Д

Evo moj predlog, KTITOR NALOG košta 6,67 dinara dnevno kada mesec ima 30 dana, a 6,45 kada mesec ima 31 dan. Ako hoćete povoljnosti ktitor naloga zašto jednostavno ne izdvojite tu sumu novca i u potpunosti ne uživate u svom omiljenom sajtu? Verujem da svi aktivni članovi imaju za toliko...

bez ovog "ne" pre uživate.

StrajaKg

Evo moj predlog, KTITOR NALOG košta 6,67 dinara dnevno kada mesec ima 30 dana, a 6,45 kada mesec ima 31 dan. Ako hoćete povoljnosti ktitor naloga zašto jednostavno ne izdvojite tu sumu novca i u potpunosti ne uživate u svom omiljenom sajtu? Verujem da svi aktivni članovi imaju za toliko...

И да имам одакле ми!
Шалу на страну
Него ово је земља Србија, и сви мисле да је нека подвала око нас. Људима се не мили да дају ни динар за нешто ако не морају. Док ће радо дати ако виде да ваља.

Razmisliću.

Читај: Ма како да не.

Читај: Ма како да не.

Čitaj: Konstantno se ucurujem i želim ktitor gratis.

Čitaj: Konstantno se ucurujem i želim ktitor gratis.

Читај: немам 200 динара јер ринтам по контејнеру па бих нешто да смувам на брзину за џ.

Čitaj: Konstantno se ucurujem i želim ktitor gratis

Земљаче, уредно га плаћам већ 3,4. пут, а не треба ми гратис нешто што кошта 200 кинти. Мада видим да је теби то нормално, да се неко уцурује за 200 кинти.

Иначе, да не разговарам ја можда са чувеним Царом?

StrajaKg

Evo moj predlog, KTITOR NALOG košta 6,67 dinara dnevno kada mesec ima 30 dana, a 6,45 kada mesec ima 31 dan. Ako hoćete povoljnosti ktitor naloga zašto jednostavno ne izdvojite tu sumu novca i u potpunosti ne uživate u svom omiljenom sajtu? Verujem da svi aktivni članovi imaju za toliko...

Не ради се овде о парама или скупоћи/јефтиноћи ктитор налога. Већ о нечему што ће људе можда подстаћи да квалитетније доприносе сајту, као и евентуални маркетиншки подстицај за уплату ктиро налога. Нигде нисам споменуо цену као аргумент јер то није циљ овог предлога.

Jel se može taj ktitor uplatiti iz Bosne?

Ma ideja je ok, al iskreno mi je pun kurac prašine koja se podigla oko toga svega, pa bi najradije držao to po strani. Ima gore u meniju, to je dovoljno.

Јовичић videću ovih dana kako to da se sredi, već me je neko pitao za CG.

Podržavam En_Dotter-a u potpunosti,

Не ради се овде о парама или скупоћи/јефтиноћи ктитор налога. Већ о нечему што ће људе можда подстаћи да квалитетније доприносе сајту, као и евентуални маркетиншки подстицај за уплату ктиро налога. Нигде нисам споменуо цену као аргумент јер то није циљ овог предлога.

Уа! Ја сам против. Нема бре леба без мотике. Ко хоће-хоће, ко неће, воз!

Уа! Ја сам против. Нема бре леба без мотике. Ко хоће-хоће, ко неће, воз!

Па, о мотици и причам. Потрудиш се, допринесеш, и буте ти "плаћено", или лепше речено награђено.

Sviđa mi se ideja, ali po kaizenovoj reakciji, verovatno biće. :)

А Мотика нема 200 динара месечно?!

Било како било, ја уплаћујем сутра, прошле недеље ми истекао, за викенд нисам стигао да уплатим, данас заузет цео дан. Чисто да нема реклама и да променим боју на сиво или било шта тамније, ова позадина ми осватљава целу собу, ставим лап том на сто и светли ко лампа.

Волео бих да људи умеју да тролују како ваља, па да се насмејем колико сам глуп...