Prijava

Џими, зашто је тај постер међу живима? :))

Управо да бих могао да га цитирам, а све у циљу доказивања да скор на Вукајлији ништа не значи, јер је већина чланова очигледно ретардирана. :)

Lullaby

Ne znam, ali bih želeo da se utvrdi da bih uradio ono što je abraxus osmislio u jednoj defki.

Citiram :D

Stoga, nadjimo onoga ko je izmislio semafor žurku i kastracijom uklonimo njegov genetski materijal iz našeg genetskog bazena, za dobrobit suptilnosti ljudskih odnosa koju svi tako volimo.

A i zašto nisu banovana ona dvojica, naročito onaj sa kukastim krstom na avataru?

E, to mi je tek debilno! Kukasti krst! Pa jel oni znaju da je Hitler ubijao Srbe pod tim simbolom, ooooo, svašta...

Џими
Нису проблем сами хулигани, већ МНОГО већи број Срба који дивљање подржава.

Upravo tako. Videh na twitteru link za ovu grupu:

http://www.facebook.com/pages/Podrska-za-sve-uhapsene-na-paradi-ponosa/166888979991989

28.117 особа воли ово.

Ja sam na jednom forumu nazvan homoseksualcem i izdajnikom kada sam rekao da protiv homoseksualaca nemam ništa i da ne podržavam nasilje.

Mene je 'drug' iz odeljenja nazvao izdajicom srpskog roda zato što nisam član Rajdersa (huliganska grupa u Valjevu).

@ gamby

Koja zatucanost i nasilje,o čemu ti??? Pa vidiš da nas jebe ko stigne,uništavaju nam identitet,istoriju,tradiciju,sve! Frustracije su potpuno normalna stvar,još da ovaj jadni narod nije izmučen ratovima,sankcijama,bombardovanjem,pa bilo bi mrtvih glava jeb'o te!
Gej parada u momentima kad ti otimaju Kosovo,kad ona jadna djeca dolje gladuju u Bg-u oni paradiraju,jebe im se!A i,na kraju krajeva,protiveći se nastranosti pokazujemo da smo zdravi.Ne možeš reći da je nasilje nacionalno razmišljanje,budala ima svugdje u svijetu,ali to su pojedinci.

Мици, негенерализовање по питању народа би требало да је једна од основних вредности нечега што нам сервирају као европске вредности. Није то исто што и школско одељење. Него, није се мој пост однисио толико на њих колико на нас, и ту бригу о томе шта ће неко да мисли о нама. Ко шипарице смо: само тражимо прихватање са стране. Ионако већ мисле да живимо у пећинама и једемо мале муслимане за дезерт.

Pa jel oni znaju da je Hitler ubijao Srbe pod tim simbolom, ooooo, svašta...

Eh, kada bi znali....

svejedno, ja odoh sa par drugara iz djenove u pab da gledamo utakmicu, onako sportski...
i bilo me sramota, iako ne bi trebalo. i izvinio sam se, iako nije bilo potrebe. kazu oni ima stoke svuda, nista strasno... ima ali ova je nasa, i sramota me je zbog nje, pa sta god drugi mislio.

ne zelim vise da me ovakvi predstavljaju. koliko god se ja trudio da pretstavim srbiju u sto je moguce boljem svetlu posto se jednostavno osecam obaveznim da to radim, toliko neko potpuno bezveze usere to za minut.

resenje je smrtna kazna, ili potpuna izolacija (skupo a bespotrebno) za onog nindzu i drugare.

demokratija je za ljude, a ne za stoku

Коментар на сајту б92. Није страшан колико његов скор.

ne možete sve nas da zatvorite i zabranite,bili smo vam dobri kada smo palili skupštinu i pljačkali stanicu milicije u UL. MAJKE JEVROSIME,kada smo palili i pljačkali radnje na Terazijama,koje je držao Marko Milošević,palili RTS i tukli novinare(Dragan Milanović i ostali) ,pa se nešto ne sećam da se neko nazovi novinarsko udruženje bunilo . Biće nas sve više i više,bićemo vaša noćna mora.nema više mirnog sna za vas.
(zoran, 12. oktobar 2010 13:19)

Скор: 469-339

Jeb'o te,ovo večeras mi skroz čudno! Nisam vidio veći broj srpskih navijača na gostovanju nikad.Sve mi to djeluje izrežirano,kao da su namjerno htjeli da prekinu tekmu...

Naravno da deluje kao izrežirano i jeste izrežirano i nema ovo veze sa navijačima niti sa Karadžićem. Ko je uopšte Karadžić da bi se zbog njega skupilo ovoliko ljudi i napravilo ovoliko sranje? Pošto je kod nas praksa da velika sranja počinju sa fudbalom (verovatno je i kosovski boj posledica fudbalske utakmice) ni ovo se neće samo završiti službenim rezultatom 3-0 za Italijane...a imaće mnogo dublje posledice i lančanu reakciju na drugim nivoima...
Da ne bude ovo oftopik, ovo nisu bili huligani, fudbalski huligani, tifozi navijači, nego neka organizovanija grupa...Liči li onaj nindža što se verao po ogradi na navijača? Onaj je u najmanju ruku bivši oficir nekih ruskih specijalnih jedinica :)

Клавиш Штимер, рекламирање дефиниција млађих од 24 сата је забрањено. Требао би да је обришем, али нека овако, сам сам ти обрисао пост, имаш опомену.

Peki, džaba, takvih komentara imaš i na sajtu Večernjih novosti... Jednostavno, narod nema ventil, na nekome moraju da se istresaju... Tako je kako je, a mi, bar za sada, nismo u mogućnosti ništa da učinimo...

ne možete sve nas da zatvorite i zabranite,bili smo vam dobri kada smo palili skupštinu i pljačkali stanicu milicije u UL. MAJKE JEVROSIME,kada smo palili i pljačkali radnje na Terazijama,koje je držao Marko Milošević,palili RTS i tukli novinare(Dragan Milanović i ostali) ,pa se nešto ne sećam da se neko nazovi novinarsko udruženje bunilo . Biće nas sve više i više,bićemo vaša noćna mora.nema više mirnog sna za vas.
(zoran, 12. oktobar 2010 13:19)

Strašno mi je da se deca, znači moram da naglasim DECA, poistovećuju sa takvim vrednostima. Pritom moram da napomenem da takve vrednosti nisu mogli da pronađu kroz televiziju i sl. Opet kad odeš na youtube opet ta ista DECA, ispoljavaju bezrazložnu i ničim opravdanu mržnju. Jedno mi nije jasno. Odakle je sakupljaju?

Требао би да је обришем, али нека овако, сам сам ти обрисао пост, имаш опомену.

Ti li bre moderator? Ja tek sad vidim.

Lullaby, moja je prva tema. Ona za cigane. :)

@casperkaz
Uf,ti si otišao mnogo dalje :) Pa i nije neki specijalan incident da bi se o tome razmišljalo :) A i sudija je mogao isprazniti tribinu i nastaviti tekmu-ladno.

ne možete sve nas da zatvorite i zabranite,bili smo vam dobri kada smo palili skupštinu i pljačkali stanicu milicije u UL. MAJKE JEVROSIME,kada smo palili i pljačkali radnje na Terazijama,koje je držao Marko Milošević,palili RTS i tukli novinare(Dragan Milanović i ostali) ,pa se nešto ne sećam da se neko nazovi novinarsko udruženje bunilo . Biće nas sve više i više,bićemo vaša noćna mora.nema više mirnog sna za vas.

Паљење скупштине је била највећа дебиларија у историји ове земље. Еј, кретени су износили столице и носили их кући, бацали ко зна какву папирологију одозго... Човек се ладно хвали како су тукли новинаре.(?!)

Ма апсолутно знам о чему причаш, и једино што могу да кажем је није фер...
Па одељење је био само глуп пример, то ми је прво пало на памет....
Потреба људи је да се уклопе и буду прихваћени, то је нормално, али ја контам да то мора да буде и спонтано, ово је нешто на силу, као сервирамо да смо фини, Европе, културе, пичке материне, и онда оп! Испад који се не виђа често. Свињарија свињска она најгора говњива гњила.

Малопре сам се изнервирала када сам гледала утакмицу, и рекла да смо као народ стоке....јесмо, али сам превише генерализовала, има ок људи, има много ок људи...

Ovo nisu više čista posla deco, palite iz ove zemlje, jer ovde bolje ne može da bude, a da doživite još gore, pa to ni najgorem neprijatelju ne bih poželio. Ako imate šansu, begajte gde god znate.