Prijava

ne možete sve nas da zatvorite i zabranite,bili smo vam dobri kada smo palili skupštinu i pljačkali stanicu milicije u UL. MAJKE JEVROSIME,kada smo palili i pljačkali radnje na Terazijama,koje je držao Marko Milošević,palili RTS i tukli novinare(Dragan Milanović i ostali) ,pa se nešto ne sećam da se neko nazovi novinarsko udruženje bunilo . Biće nas sve više i više,bićemo vaša noćna mora.nema više mirnog sna za vas.

Najgore je što još ima ovakvih ljudi, sa istim mišljenjem, i onda će oni isto ovako vaspitavai svoju decu, uticaće na svoje okruženje, koje je , kao što vidimo prilično labilno... Sve u svemu, pošto nam je ponestalo izgovora, sada bar znamo da nije Sloba kriv, mi smo krivi...

Ovo nisu više čista posla deco, palite iz ove zemlje, jer ovde bolje ne može da bude, a da doživite još gore, pa to ni najgorem neprijatelju ne bih poželio. Ako imate šansu, begajte gde god znate.

Амин.

@pekidžem

Izvinjavam se. Nisam primetio da je mlađa od 24h. Ok.

Strašno mi je da se deca, znači moram da naglasim DECA, poistovećuju sa takvim vrednostima. Pritom moram da napomenem da takve vrednosti nisu mogli da pronađu kroz televiziju i sl. Opet kad odeš na youtube opet ta ista DECA, ispoljavaju bezrazložnu i ničim opravdanu mržnju. Jedno mi nije jasno. Odakle je sakupljaju?

Pošto je Fejsbuk okupirao njihove živote, za huliganske organizacije su čuli preko grupa. A pošto su u nezgodnim godinama, uradiće sve da bi bili prihvaćeni u društvu (da mrze, da biju, da viču grozne slogane tipa 'ubij, zakolji'), što je stvarno za plakanje.

Izvinjavam se. Nisam primetio da je mlađa od 24h. Ok.

Каизен је управо укинуо то правило, сходно укидању дефиниције дана, тако да нема потребе за извињењем.:)

Onda mi vrati post. KMEE :D

Радо, али је немогуће. :)

Imam sina od 11 godina, i verujte mi, da sutra moja bivša supruga kaže da želi da ode u Norvešku kod svojih i da odvede klinca, bilo bi mi jako žao, ali bi u jednu ruku i biJo srećan.

Ma lako je da se zapali odavde. Treba ostati i pokušati da promeniš nešto. Rekao sam već u definiciji da je patriota onaj koji svojim uspešnim životom proslavi svoju zemlju. Lako je mrzeti, a to je jedno teško osećanje koje zagađuje srce. Ova nova pokoljenja su se opredelila za mržnju i neće ovde biti dobro u budućnosti kad oni budu bili u prilici da odlučuju o sudbini ove zemlje. A ovaj post mi deluje kao da u Srbiji postoji čitava neka gerilska organizacija koja čeka samo svoj trenutak.

ne možete sve nas da zatvorite i zabranite,bili smo vam dobri kada smo palili skupštinu i pljačkali stanicu milicije u UL. MAJKE JEVROSIME,kada smo palili i pljačkali radnje na Terazijama,koje je držao Marko Milošević,palili RTS i tukli novinare(Dragan Milanović i ostali) ,pa se nešto ne sećam da se neko nazovi novinarsko udruženje bunilo . Biće nas sve više i više,bićemo vaša noćna mora.nema više mirnog sna za vas.

Nešto kao u filmu Fight club.

Huligani su svojim 'patriotizmom' omogućili Partizanu da ne uđe u UEFA kup. Ne mogu da se setim koje godine je to bilo, mislim da je 2006. ili 2007.

Ma lako je da se zapali odavde. Treba ostati i pokušati da promeniš nešto. Rekao sam već u definiciji da je patriota onaj koji svojim uspešnim životom proslavi svoju zemlju.

5 oktobar???

I mnogi drugi dani kada se mnogo menjalo, uglavnom su se završili na pokušaju, pa i ovo u nedelju je pokušaj promene, ali nešto je zatajilo. Da li smo mi sami spremni na promene?
Da li nas ima dovoljno da promenimo nešto na bolje, ili stvarno ima previše ovih koji su nasilni?
Na paradi ponosa je bilo transparenata sa porukama smrti, da li ova država ima duple aršine???
Ne znam, ali da je dobro, e pa nije!

Ma kakvi huligani. Na ovome svetu što se dešava to nije istina, mislim, na ovome svetu to bi naglasio, da propaganda... većina što kažu, da ovome - nije istina!

Naravno da nije dobro. Ali sam uvek za optimizam. Jednostavno reforme uvek kreću od vrha, nikada od dna. Možeš ti imati šest miliona akademika u narodu, ako je u vlasti šest budala, piši propalo.

Лек постоји, али нема ко да примени терапију. Одавно та багра коло води, а сви се праве блесави. Похапсе их и уз неке бедне прекршајне пријаве пусте. Пред сваку већу утакмицу у Београду је опсадно стање, преко Аутокоманде се у то време иде само ако те мука натера. К'о да је полицијски час. Лупају све што им падне под руку, скачу по хаубама аутомобила који су заглављени у гужви, јер од хорди тих дивљака не могу да прођу; праве хаос у превозу, пале путнике бакљама... То се провуче кроз неки текстић у новинама и после два дана се заборави, а списак баханалија расте ли расте.

Кад се нешто овако догоди, онда се сви тобож' изнова зграну и пренеразе, "оштро осуђују" и обећавају "обрачуне". Али, опет од свега овога неће бити ништа. Све док неко много битан не настрада, причи неће бити краја. Ми не знамо ништа да спречимо и то је наш главни проблем. А нове генерације таквих тек долазе...

Zabrana se traži za podgrupe upisane u Registar udruženja, društvenih i političkih organizacija: “Alkatraz”, “Belgrejdbojs”, “Ludaci Padinska Skela”, “Ultra bojs”, “Ultras”, “Anti Romi”, “Saut femili”, “Hed hanters”, “Iricucibili-NBG”, “Šedouz”, “Ikstrim bojs”, “Čuvari časti”, “Brejn demidž“. Takođe je zatražena zabrana navijačke podgrupe “Junajted fors 1987”, koja nije registrovana u okviru nekog udruženja, već je organizovana na teritorijalnom principu po mestu stanovanja.

Tužilac traži zabranu “Ultra bojsa”, na čelu sa Markom Vučkovićem, Veljkom Stajićem, Markom Mitrovićem, Miroslavom Jankovićem i Ivanom Bogdanovim, zatim “Belgrejd bojsa”, čije su vođe Velibor Dunjić, Uroš Avramović, Željko Božović i Dražen Dragaš. Traži se zabrana i za “Ultras”, na čelu sa Vladimirom Šavijom, Draganom Vasićem, Milanom Ćopićem i Vukašinom Popovićem.

Zatim za “Alkatraz”, koji predvode Nikola Dedović, Vladimir Maljković, Aleksandar Vavić, Ljubomir Marković, Đorđe Prelić i Miloš Radisavljević. Zabrana se traži za “Ludake Padinska Skela”, koje vodi Dragan Ćurčić, “Anti Rome” na čelu sa Predragom Simićem, “Saut femili” vođe Alena Kostića, “Hed hanters” koju predvodi Branislav Penčić, “Iricucibili-NBG” vođe Žarka Vidakovića, “Šedouz“ vođe Gorana Klještana, “Ikstrim bojs” vođe Ljubiše Stevića.

Predložena je zabrana i za “Čuvare časti” na čelu sa Aleksandrom Vasićem, “Brejn demidž“, čiji je vođa Dragan Đurđević, kao i za “Junajted forse” koji predvode Dragan Supurović i Marko Bulatović.

Radovanović, koji je u vreme podnošenja zahteva bio vršilac dužnosti republičkog javnog tužioca, ranije je najavio da bi naredni korak bila i zabrana najekstremnijim pripadnicima tih grupa da posećuju sportske priredbe, ističući da je cilj suzbijanje nasilja ne samo na sportskim priredbama, već i na ulicama i gradovima Srbije.

Kako je ranije izjavila Tanjugu predsednica Ustavnog suda Srbije Bosa Nenadić, povodom zahteva za zabranu rada ekstremnih desničarskih organizacija “Srpski narodni pokret 1389.” i “Nacionalni stroj”, ti predmeti su među najvažnijima u sudu i “sudije izvestioci, saglasno planu rada, uskoro će predložiti dalje postupanje suda”.

Evo malo stiva za citati.

Original link

Zabrane, focho, su skoro uvek kontra-produktivne. Ono što bih ja uradio, i mislim da je ispravno: Pohapsio bih sve članove jednog po jednog, naravno na osnovu dokaza i višegodišnje kazne zatvora i kraj. Isto treba podići svest ljudi o tome da su takve organizacije izuzetno loše. Ako od njih napraviš mučenike, zabranjujući ih, postaće izuzetno popularni.

Naravno da su poznati policiji od ranije. I policiji i drugima...

Pravo pitanje - zašto preprodavci belog i ostali krimosi sa tribina nisu odavno u kazneno popravnim ustanovama (a boga mi i nekim drugim) nego su i dalje sa svojim "navijačkim grupama" i prave sranja okolo?

A ovo od večeras no comment. Meni sve ovo mnogo smrdi, čekam šta će biti sledeće...

cernogod

Zabrane, focho, su skoro uvek kontra-produktivne. Ono što bih ja uradio, i mislim da je ispravno: Pohapsio bih sve članove jednog po jednog, naravno na osnovu dokaza i višegodišnje kazne zatvora i kraj. Isto treba podići svest ljudi o tome da su takve organizacije izuzetno loše. Ako od njih napraviš mučenike, zabranjujući ih, postaće izuzetno popularni.

* pre 14 minuta

.

I onda opet ceo grad ( svaki grad ) u grafitima PRAVDA ZA xxxxxx, i tako u nedogled.

Treba bre direktno, tup upad u stan navata se lideri grupe, pa 1 dan u Stanici, i to na dan utakmice. Par puta tako, pa onda zatvorske kazne koje ce da se izvrsavaju.

MrsSupergirl
Pravo pitanje - zašto preprodavci belog i ostali krimosi sa tribina nisu odavno u kazneno popravnim ustanovama (a boga mi i nekim drugim) nego su i dalje sa svojim "navijačkim grupama" i prave sranja okolo?

Zato sto su u saradnji sa odredjenim grupacijama drustva, politicarima, gradskim budzama, pa cak i sa samom policijom.