Prijava

ZIMA, naravno.
Mnogo više volim kada mi je hladno nego kada mi je toplo.
Sneg, pre svega.
Zimi ti je uvek drago toplo ćebe i topla čokolada, raduješ se malim stvarima, ušuškan si.
Uvek vlada neko praznično raspoloženje. Svi su u crnom, niko se međusobno ne razlikuje, niko te neće prepoznati na ulici, možeš da radiš šta god hoćeš.
Jedino me nervira što mi je zimi vrh nosa uvek crven, ali to jedino.
Ono najbolje, u autobusima je zimi mnogo manje ljudi i izlaze samo kada moraju, tako da je mnogo mirnije i prijatnije.

Leto mrzim zato što je previše vruće, previše je jako sunce i svi forsiraju neke šljokice, miniće, pa je relativno teško ne žmirkati. Jednimo dobro je što saobraćaj nije usporen zbog snega ili kiše, pa se relativno brže dolazi od tačke A do tačke B.

И кад могу целу ноћ да изблејим напољу пијући пиво.

Hahaha, da. :))

Definitivno zima. Lakše mi je da se utoplim kad mi je hladno nego da se rashladim na vrućinštini. A proleće mi je nekako najbljutavije.

Jesen! To mi je favorit.
Okej izmedju ova dva onda naravno zima. Tocno ono sto je Črča rekla.
Lakse se je ugrijati nego rjesiti sparine i onog osjecaja da si cijeli sljepljen i znojan.

Зима. Јер лети не могу да одерем кожу са себе да бих се расхладио.
Овако,набацим на себе дукс,кожну јакну,горњак преко кожне јакне и тако од октобра до априла. :)
А и оно што рече Офидија- уживаш у малим стварима и некако си расположенији за филозофирање.

Leti toplo, zimi ladno, kako god okreneš gadno.

Толико је тема поларизована, да сам заборавио на пролеће и јесен. Рођен сам у пролеће, волим пролеће, али је од сва четири годишња доба најјача ЈЕСЕН.

Волим кад дођу они први хладни дани кад онако замирише зима и кад се казаљке на сату помере унапред тако да мрак пада у четири поподне.

Сећам се, раније, кад сам ишао у школу, никад ми није био већи гушт него кад сам у поподневној смени, трећи час, а оно напољу већ пао мрак, па се после враћаш кући ноћу. Не знам, одувек ми је то био неки до јаја трип.

Džaba ti taj sastav poetski, kad si sam već dao najjači argument za ljeto.

Mrzim sve vremenske nepogode,a u njih ubrajam i vjetar,dakle-ljeto i samo ljeto,šorts,majica,papuče i kud 'oćeš!

Сећам се, раније, кад сам ишао у школу, никад ми није био већи гушт него кад сам у поподневној смени, трећи час, а оно напољу већ пао мрак, па се после враћаш кући ноћу. Не знам, одувек ми је то био неки до јаја трип.

Ja sam imala slican trip, ali za jutarnju smenu. Kretala sam od kuce i po sat vremena ranije samo da bih isla u skolu nocu. I kad god sam putovala bilo gde uvek sam birala neke nocne termine, a ovako najvise volim period izmedju 4 i 6 ujutru.

Btw, prolece najvise volim.

Пролеће на моје раме слееће...

Zimi mi je rođendan :)

шта мислите, јел има ово везе? ја мислим да да, у бар 80% случајева.

pa kad bi mor'o birati onda bi bila zima
Vozim Snowboard i sam taj pogled na vrhu neke planine,To prostranstvo iznad oblaka Budi neko uzbudjenje u meni i uzivanje..

LEto ne volim zbog vrucina i devojke nose one ruzne Gladijatorke x( odvratno..
JEsen i prolece FTW nit ladno nit toplo
devojke nose Stiklice i laganu odecu...