Prijava

Pa iskreno jednom sam poslao 101 ruzu za ljubavjedne devojke i potrosio pola plate.Posle me je ceo mesec finansirao cale .
ali vredelo je.

Što bih uradio za ljubav? Ne znam sad... Da si reka' partiju seksa pa bih znao, ovako pojma ne znam. Ako hoćeš da osvojiš srce neke đevojke (ali samo ako u paketu s njeim srcem dolazi i njena džegerica, materica, butine, jedan od dva guza, tvoje sledovanje vazda kad ona sebe kupi vaučer itd.) koristi sledeću rečenicu (ili je ovo pitanje?): "Mogu li da te volim?". Koja ne pa'ne na ovo, dabogda joj otac s majke vrat slomio.

Ja bih uradila sve na svetu za ljubav,ali bih pre toga debelo proverila da li se za doticnu osobu vredi boriti. Tako.Ima li jos neko da misli slicno?

Sve zavisi od toga šta je ljubav uradila za mene.....

Ako je ta ljubav mocca, domi, smizla, mat, arte...sve! :))) Neka se javi neka ako sam je zaboravio! :D

Svaki dan bi bio na more.

Sve, sve, sve! Umro bih, dvaput ako treba! Prihvatio bih neku religiju kao svoju, ostavio cigare, travu i alkohol, poceo bih da se brijem svaki dan, okrenuo se protiv republikanske politike, dao mnoge minuse na Vukajliji, prestao da jedem meso...

ja bih i sedeo na 'ladnom betonu i da me pritom udara promaja sa svih strana.

Ja bih se odrekao pajda.

Ja bih prestao da gledam serije sa Fernandom (aj sad da vas vidim).

Hahaha...odrekao pajda...hahah...vrhunski!Ma brate...jednom sam uradio grafit na jugopetrolu ali to je bilo pre 3 4 godine...sa ovim mozgom sad ne bih ni poparu dao...sem ako zasluzi...

Zvala bih Milana Kalinića i ekipu emisije "Sve za ljubav"!

jebo bi svoju debelu ribu...

Gonzo, tebe dugo nismo videli ovde. :)

Dobrodošao nazad. ;)

Tihi jos uvek nije nasao ljubav...awwww! :))

Pustio bih je da ide.

Sve što moj dečko traži od mene. Ja ga voooooolim. Miki ako vidiš ovo zovi me!!! Ljoob ljoob!

mislim da je pirov odgovor najbolji x) slazhem se sa njim

e,samo da znate ljubav ne postoji!!! samo jedna velika zabluda,sarena laza!to je ljubav!izvinite,ogorcena sam.sranje !!! smrc,smrc...

Tasi, dušo, u čemu je problem? Ko te dirao? Sad ćemo da ga bijemo....