Prijava

Е вако,дал сматрате да трокрилни орман уопште сме да заузима место у вашем ионако претрпаном стану,или служи само да заузима место?
Кад бисте хтели да га избаците напоље,да ли бисте га једноставно изгурали кроз прозор и тако га раставили,или бисте га исекли и подложили,или од њега направили нешто много корисније?
Да чујем ваша мишљења и предлоге,пошто се налазим у горе наведеној дилеми.

To parazit!? To je unutrašnji neprijatelj, koji vreba sa sviju strana!
On u sebi satrži antidržavne i revolucionarističke elemente!
Misliš da ćeš ga moći uništiti jednostavnim izbacivanjem kroz prozor, ili paljenjem mu u dova!?
Ne ne NE! On će se opet vraćati i progoniti te, napadati s' leđa, kad mu se najmanje nadaš, zlostavljati članove tvoje porodice.
Ne...
Jedini način da ga se rešiš je da ga PRODAŠ!
A što uzmeš veću cenu za njega, to su šanse da će ti se vratiti - manje.
Sa srećom ti bilo. Ne bih voleo da sam u tvojoj koži!

Ma znaš kako, jeste parazit, ali još veći je paraziti kad nemaš gdje stvari da staviš.

Međutim, pošto u većini trokrilnih ormara 80% sadržaja čine stvari koje nikad (više) nećemo obući, a stoje tu samo da se ne bace, onda mogu poprilično ozbiljno tvrditi da su svi ti glomazni ormari paraziti, jer proždiru ionako skučeni prostor većine stanova.

A šta učiniti sa njim - razmontiraš ga, napraviš od njega neki manji ormar, a ostatak dobro dođe kao potpala.

Inače taj procenat od 80% zasniva se na ekonomskom principu 20-80.

U ovom slučaju moglo bi se reći da u 80% vremena nosimo iste stvari koje čine samo 20% garderobe iz nekog ormara. I logično - preostalih 80% sadržaja ormara se koristi u tek 20% situacija.

A šta učiniti sa njim - razmontiraš ga, napraviš od njega neki manji ormar, a ostatak dobro dođe kao potpala.

Засад најбољи предлог. Чекам још.

U ovom slučaju moglo bi se reći da u 80% vremena nosimo iste stvari koje čine samo 20% garderobe iz nekog ormara. I logično - preostalih 80% sadržaja ormara se koristi u tek 20% situacija.

Занимљиво. Мораћу мало боље да се позабавим тиме.

Daš ciganima za polovan šporet , koji daš ciganima za polovnu veš mašinu.

Веш машина ми не треба,тако да бих задржао шпорет. А чарапе ћу прати на руке.

Greota je uništavati dobar orman, stara uzbekistanska izreka. Ako imaš avliju, teraj ga napolje i stavi u neki ugao. Možda zatreba.

hehe xD
Sve zavis ija moj orman ne bi menja ni za sta..
u njemu mi stoji sve,Knjiga,Odeca,Stvari,oprema ,kutije, sve osim Vrednih stvari,one U sto(Fioke)

A i kad bi mor'o da gi bacim..
Uzo bi gi i napravio Kucu za mali Djeci

ja sam napravio plakar...od zida do zida...sam...sa kliznim vratima...i taj troklirni sam bacio...ako nekom treba vrlo povoljno radim plakare...

troklirni orman je sranje...ugradite plakar!!

troklirni orman je sranje...ugradite plakar!!

Е виш... Имам једну собу слободну,и од ње ћу да направим плакар.

pa to ti kažem...i mojne slučajno da plaćaš majstore...pičkin dim koliko je prosto....uzme mere i smisliš sam..nacrtaš, sabereš oduzmeš i sam ga sklopiš..ne mora unutra da bude fiksno, ostaviš mesta ..i onda samo zatvoriš kliznimvratima...klizna vrata ti ovi ugrade točkiće, ja sam sam i to..

Знам ја све то,ја сам у својој соби направио полице,а у дворишту имам пуну шупу добрих дасака. И наравно,могу искористити делове трокрилног ормана кад га растурим.
А иначе,знам да радим са циркуларном тестером.

eto vidiš.. koji će ti troklirni orman....

Pa tek je plakar koji pojede pola sobe parazit, ne slusajte ovoga, on vas uvlaci jos u vece probleme! Milicija! Milicija!

Ne slažem se. Trokrilni ormar nam je zasad jedini siguran put u Narniju.
A takođe i dobar štek za gej populaciju.

Pravda za trokrilce!

У Нарнију не пуштају без визе,а њихова амбасада се неће скоро отворити у Србадији,тако да ипак стојим при идеју да растурим орман.

Aahaha, kakva reply tema, svaka čas'

Lullaby, negde na youtube-u postoji neki lik sa video časom plesa. highest rated comment glasi otprilike: "This guy is so deep inside the closet, he's seeing the inhabitants of Narnia"

Dumroh

Сматрам да је ледена краљица много сецки, баш бих слатко хладио свој језик међ њеним дударама, кад смо већ код Нарније.

Aha, čula sam za fazon. :)

Још само да нас пусте тамо...