Prijava

Svedoci smo mnogih političkih i kriminalnih ubistava kako u srbiji tako i u inostranstvu,ono čime se bavi ova tema je
Dal mislite da vredi stavljati život u opasnost zarad političke , finansiske i bilo kakve druge moći?
http://www.youtube.com/watch?v=2XFQ4xrxhQQ

Ne.

Taman i da ti ostane glava na ramenima, stalno ćeš biti u strahu i pod stresom.

A i bilo kakva prevelika moć samo kvari čovjeka.

Moja pretenzija ka moći je samo tolika da budem dovoljno moćan da imam neku solidnu platu, stan i da budem u stanju da imam neku normalnu, po mogućnosti dobru i ljepu ženu i da mogu da je izdržavam, nju i djecu i to je to. Da mogu da odem s ortacima na piće kad mi se ćefne, a da se ne preračunavam u dinar, da mogu otići na godinšnji ponekad i malo dalje od Crne Gore, da mi se kola ne raspadaju, da mogu djeci platiti školovanje i to je to.

Znači neki normalan život, ne serem ni najmanje kad kažem da me neki pretjerani luksuz nikada nije privlačio.

Не, чему то? Нисам муслиман екстремиста. Мислим да нико на овом сајту не припада таквој групи, мада, можда грешим?

Све у свему, глупо је до суза.

Ja sam odgovorio na temu, a ni ne pogledah klip. Nije mi se dalo. Valjda nisam mnogo propustio. Pogledaću kasnije. Sad nešto nisam u tom fazonu.

Klip nije nista novo i nemoras ( pesma gile sampion)

Бејаше ми једаред живот о концу, но није због моћи пара или тих ствари. Сад ми није неки проблем да прођем кроз исту ситацију. Питање је да ли ћу. Ипак, адреналински шок је мноооогооо добра ствар, а тек савладаш косача, хехе (ваљда не чита ово :Д).

Doteru ja upravo mislim da je bas taj adrenalin ono sto privlaci neke kriminalce
moj stav se nalazi u jovičićevom komentaru u potpunosti se slažem sa njim

oni ocigledno misle da vrijedi rizikovati, mozete da teoretisete ali sasvim drugacije reagujete kada se nadjete u takvoj situaciji...

(ваљда не чита ово :Д).

čitam.

čitam.

Другачије изгледам сад, тако да за јогурт питај Џеја шта треба!

А сад збиља. Душане, тај адреналин је најбоља дрога која постоји, али треба прво превазићи онај део док не сконташ да је све ок. Е то је јебено. Али је интересантно како време у тренутку стане када посматраш брзину обраде података у мозгу. Да ми мозак ради 10% те брзине у нормалним околностима не знам где би ми крај био (о физичким способностима је излишно причати).
Искрено, за адреналински шок постоје и друи, "сигурнији", начини да се доживи. Не верујем да је то оно што их покреће, сем ако нису овладали Бушидом.