Prijava

Мрзи ме да шкрабам вако касно своја мишљења, па ћу сутра (ако не заборавим). Која су ваша мишљења по следећим ставкама (неке су биле као тема, тако да се манте тих дебата):

-Лапот
-Еутаназија
-Смртна казна
-Смрт од болес'
-Природна смрт
-Убиство
-Дизање руке на се'
-Договорено дизање руку на њих (што би рекли колективно самоубиство)
-Донација органа и сличних ствари
-Тестаменти
-Све остало везано за смрт што није наведено списком (могуће допуне и измене)

1. Odvratno, gnusno i povraca mi se. Podseca me na onaj japanski obicaj gde odvedu starije u pizdu materinu i ostave. Odvratno.
2. Nekad sam za, zavisi od slucaja.
3. Da, za neke ljude definitivno. Za silovatelje, pedofile i ubice. Podrazumeva se da je apsolutno dokazano da su to zaista pocinili. Nazalost svake godine umre poneko nevin. I to mi je gore nego pustiti krivog.
4. Uzasavajuce. Uvek se pitamo sta je moglo drugacije, sta smo mogli uraditi da sprecimo.
5. Ne znam sta da mislim o tome. Zastrasujuce.
6. To je tek zastrasujuce.
7. Ne osudjujem. Svako ima svoj razlog. Povredice nekoga uvek da, ali... Ne osudjujem.
8. Uglavnom je iz pogresnih i morbidnih verovanja, tako da osudjujem.
9. Humano. Treba to uraditi, definitivno podrzavam. Mislim biramo izmedju toga da spasimo zivot ili da nas pojedu crvi ili da cvrcimo na nenormalno visokoj temperaturi dok ne postanemo prah.
10. Kad postanes roditelj treba napraviti, to je moje misljenje. Treba znati ako se najgore desi oboma sta ce biti sa detetom, treba osigurati sto manje bola.

-Лапот = nisam ni znao šta je dok nisam provikipedisao - kategorički protiv
-Еутаназија = u principu protiv, mada postoje neke situacije u kojima se čak malo i dvoumim, tj. možda bi i moglo biti opravdano
-Смртна казна - kategorički protiv
-Смрт од болес' - nastojati spriječiti, ne zlostavljati svoje tijelo više nego je nužno
-Природна смрт - ko zna šta sve nosi napredak medicine - no kad bi se iskorijenila šta bi tek onda nastalo?!?! Kako bi se izašlo na kraj sa sve većim brojem stanovnika, kad bi se ljudi samo rađali, a niko da ne umire! Ima o tome interesantan odlomak u knjizi "Proljeća Ivana Galeba" - govori se o nekakvom eliksiru života - athanatik
-Убиство - ko ubije u ćuzu da ide - sem ako je u samoodbrani ili zaštiti nekog njemu vrlo bliskog ko je napadnut - postoje u pravu i nekažnjiva ubistva u određenim okolnostima
-Дизање руке на се' - ne valja, ali ne želim da osuđujem ljude - protiv sam, nadam se da će im Bog oprostiti
-Договорено дизање руку на њих (што би рекли колективно самоубиство) - idiotluk
-Донација органа и сличних ствари - što da ne?
-Тестаменти - treba ispoštovati volju pokojnika
-Све остало везано за смрт што није наведено списком (могуће допуне и измене)

Јес вала... Сад видех... Него... ај сутра... мало ме мрзи сад. хахаха. Изгледа ко да сам само хтео да направим "друштвени паразит или само стеротип" тему по сваку цену :Д

Sram te bilo! Sad cu da ti cepim majnus na ugovor :P

!
Немој леба ти! Биће 0:2! Дај лупи два... не ваља паран број!

Pa ja sam taj:))) Kako bih znala da si ti, kog k?:))

Кад би била љубазна да поделиш још неких 64 минуса био бих пресрећан. Скор ми се није променио не памтим од кад :Д

Опуштено. Ко што ми пише на профилу - ОЦЕЊУЈТЕ!!!! :Д

Ajd prelistacu:) I ja mrzim necitanje.. Ali da odgovoris na ovu jebenu temu!! Vazi?:)

Уговорено :Д