Prijava

Е овако... отварам нову игру. Правимо колективну фантазму илити пожељни архетип супермушкарца/жене. Имате право да наставите ЈЕДНУ од следеће две реченице једном карактеристиком, према свом сексуалном афинитету.

1. Савршени мушкарац је пун разумевања, ...
2. Савршена жена је невина а искусна, ...

Реченицу коју настављате преписујете целу. Баш да видим шта ће испасти.

Савршена жена је невина а искусна,a nikad nije dosadna.

Савршена жена је невина а искусна, значи вештица.

Савршени мушкарац је пун разумевања,prema sebi.

Ненененене дечко... овако:

Савршена жена је невина а искусна, a nikad nije dosadna, значи вештица...
Савршени мушкарац је пун разумевања, prema sebi...

Треба све да препишете да бисмо добили причицу :Д

аххаааа дадада ја сам пиглу... нек се копира од тебе следеће :Д

Савршена жена је невина а искусна, a nikad nije dosadna, значи вештица u krevetu a anđeo u

Савршена жена је невина а искусна, a nikad nije dosadna, значи вештица u krevetu a anđeo u kujni

"Баш да видим шта ће испасти."
----
ma ispašće 'tica koja gače i prdi... :)

Савршена жена је невина а искусна, a nikad nije dosadna, значи вештица u krevetu a anđeo u kujni. Ponosi se svojim atributima, iako

Савршени мушкарац је пун разумевања,prema sebi. Voli da naređuje, čak i kad

Савршена жена је невина а искусна, a nikad nije dosadna, значи вештица u krevetu a anđeo u kujni. Ponosi se svojim atributima, iako zna da je superiorna

Савршена жена је невина а искусна, a nikad nije dosadna, значи вештица u krevetu a anđeo u kujni. Ponosi se svojim atributima, iako zna da je superiorna веш машина, мада

Савршена жена је невина а искусна, a nikad nije dosadna, значи вештица u krevetu a anđeo u kujni. Ponosi se svojim atributima, iako zna da je superiorna веш машина,jer joj ona nije ni do kolena u pranju delikatnog rublja.

Савршена жена је невина а искусна, a nikad nije dosadna, значи вештица u krevetu a anđeo u kujni. Ponosi se svojim atributima, iako zna da je superiorna веш машина,jer joj ona nije ni do kolena u pranju delikatnog rublja. Mašina za kuvanje ne postoji, tako da po pitanju kuvanja

(@Surovi: pošto si nastavio rečenicu o muškarcima, postoji li nešto što želiš da nam kažeš o sebi? :) )

---
odgovor surovog dovli, da ne pretrpavamo:
budem li te video u žici većeras nalupaću ti čvrge:)

Савршени мушкарац је пун разумевања,prema sebi. Voli da naređuje, čak i kad држи ноге на сточићу за време утакмице

ајмо жене! где сте нестале

Ajde da ženski članovi pišu za muškarca, a muški članovi za žene. :)

Не разумем твој коментар, ја сам женско... :збун:
Да, тако је игра била и предвиђена...

Znam da si žensko, bre. I moram da ti kažem: super odabir avatara.

Фала фала... лапсус иначе припада мојој најбољој другарици. Морам да је довучем да се игра с нама.
Нема нам нешто жена да фантазирају, где су мои-мои, блентава...?