Prijava

Мене ионако пола људи с Вукајлије махинално погледа у међуножје кад се упознаје са мном, да види није ли набрекло нешто. Тако да... Навикао сам. :)

А шта је то метросексуалац?

Лаки, поглеј клип из првог поста. Тамо ћеш наћи одговор.

Лемајићка зар није занимљивије хахахаха као да имаш наочаре којима видиш кроз одећу!

А шта је то метросексуалац?

Peder u razvoju.

Депилира се или шта већ

Аха , значи то је човек који се депилира......

Најјачи је дедица:

ПЕДЕРИ!

као да имаш наочаре којима видиш кроз одећу!

some things cannot be unseen! :P

Ma metroseksualci su obični fenseri koji malo više drže do sebe od prosječnog muškarca. Pa šta ako neko koristi jebene kreme, kupke, soli i ostale zajebancije, ili ako nabaci malo šminke, počupa koju obrvu i provodi dosta vremena ispred ogledala? Ako mogu žene, što ne bi i muškarci? Ne podržavam, ali nemam ništa adekvatno protiv njih :) Ja sam lijen i da se obrijem, tako da ne bih mogao biti metros, a i vrhunac moje metroseksualnosti je što koristim labelo, i to tek kad sam došao ovde gdje duva vjetar.

...Moguće i to veoma.
Brijem se dole,brada i pazuh.(mrzim šiške ispod miške)
Kremice?
Krema za ruke,Da (suvi tip kože)
Krema-Gel za kosu da.
Puder ako izadje neki k..upus na licu puder na celo lice(osuši bubuljicu i ispari jednostavno)
i Roll-on to je to.
Što se tiče sređivanja
kad mi je dosadno turpijam nokte i premažem ih kremom-lakom koji ih očvrćuje.
Tako da...

Pa mogao bi ti proći kao metros :)

Znači totalno aut..
Jesam gori od kesića?
Dajte ljudi znam i gore slučajeve.

Шта они раде?

Stružu pete Oriflame rašpicom, Uroše :D

Zaista moraš da ceniš kognitivni potencijal osoba koje u jednoj istoj rečenici, takoreći u jednom dahu, napišu dve dijametralno suprotne stvari tipa: "koristim dezodorans, kupam se triput dnevno, trimujem penis, brijem se redovno, mrzim dlakava leđa, obožavam kad se neko marinira u parfemu" i onda doda "kreme su gej" ili "brijanje pazuha je totalno nemuški" ili još tako neke nebuloze. Mis'im...

nmg da čitam sve komentare, znam da ćete me smoriti. Pročitao sam samo prvu stranu.
Ovako, tuširam se svaki dan, kada ustanem. Koristim nivein gel za tuširanje, h&s šampon i orifflame gel protiv bubuljica. Zatim se obrijem, isključivo gillette brijačima i gelom. Namestim kosu taft-om i stavim niveinu kremu za lice i ruke. Ne može mi se desiti da u jednoj sedmici nosim jedan deo garderobe dva puta. Osim patike i jaknu. Vodim računa o svom izgledu i stalo mi je do toga kako izgledam. Za neke sam metro, za neke sam fencer a za neke sam čak i gej. Ali znate šta? Zabole me za njihovo mišljenje. Ljudima koji su mi važni to ne smeta. A ljudi kojima smeta mi nisu važni.
Toliko o tome...

A je l' depiliraš dupe?

da stvarno, na onoj temi brijanje genitalija niko se nije izjasnio depilira li dupe!

Sve što se radi sa sobom na delu tela ispod glave je kudikamo okej. Ali da muškarac tanji i sređuje obrve - jebo te patak, vrišti METRO! Kontam ja ono da te devojka doFati i malo uljudi ako imaš spojene obrve, ali lickanje i pickanje, kremice neke protiv bore ovo ono, ma idi. Ne bih podnela da muškarac ima više kozmetike kao ja.