Tumačenje snova

  1. Sanjala sam kako sanjam smak sveta pa kako se budim i pokušavam da slažem da nisam sanjala smak sveta, i svi me gledaju, znaju da lažem a meni neprijatno.

    p.s. šta to znači u budnom stanju

  2. Gledaćeš fon Trirovu Melanholiju. Odličan film :)

  3. Jeste li probali da imate lucidne snove? Znate neke tehnike?
    I može li biti u stvari, fenomeen deža vija da bude neki naš san kojeg smo usnili ali ostao je potisnut u sjećanju? Ako recimo sanjamo, sve je prozirno i ništa nema boju...valjda.

  4. šta znači kad bastijan švajnštanger i ja pikamo fucu u nekoj seoskoj porti, a ja preuzmem krivicu za razbijeni prozor na crkvi da ne bi deportovali švajnija nazad u njemačku? mislim da to znači da borusija osvaja LŠ ove godine

  5. za tumacenje snova od preksinoc trebo bi da pitam nekog psihijatra

  6. @manijak: znači da osećaš krivicu što si jednom drkao na sestru od tetke i svršio na kevinu zavesu. :)

  7. lemaja
    @manijak: znači da osećaš krivicu što si jednom drkao na sestru od tetke i svršio na kevinu zavesu. :)

    јфц лемајић, помешала си ме с неким ГАРАНТ

  8. znači da osećaš krivicu što si jednom drkao na sestru od tetke i svršio na kevinu zavesu. :)

    Nije to ništa, jednom je sestra od tetke drkala na mene i svršila mi po kragni. Posle sam ružno sanjao.
    http://www.youtube.com/watch?v=C79spWeuakU

  9. Gledaćeš fon Trirovu Melanholiju. Odličan film :)

    Ako ću je opet gledati, biće to, mislim, peti put. :) Nymphomaniac u decembru jedino, to ću TEK, samo još da sanjam nešto prigodno za njega ho ho. (ili se kaže: hnjo hnjo)

  10. Ko zna šta će to da bude, otkud znaš šta da sanjaš, može da iznenadi pa da kaže, šta, hteli ste erotike, evo vam građanska drama sa elementima limunade, hnjo, hnjo :)

  11. Sanjao sam devojku svojih snova, samo sto je umesto crvena i mrsava bila plava i debela ko svinja, sta to znaci?

  12. znači da treba da batališ drkanje na Melisandru i pređeš na Deneris

    http://www.youtube.com/watch?v=u4uAhiC3l_E

  13. ма какви, мора дима нешто дубље

  14. ima, ako si ozbiljan, to znači da si sebi postavio ciljeve u životu koji nisu adekvatni za tvoje sposobnosti ili potrebe i da bi bilo dobro da revidiraš te ciljeve i razmisliš o promeni zaposlenja/škole/mesta stanovanja kako bi do maksimuma iskoristio svoje potencijale...

  15. е јебга, такорећи глуп сам и требам да одем у ћошак и једем стиропор

  16. Gde si to pročitao? Ovo što sam ja napisao ide u više pravaca - možda si odabrao niske ciljeve za tvoje sposobnosti? Možda si prosto odabrao pogrešan pravac? To što je plava debela nema veze, u pitanju je samo slika koju tvoj superego pokušava da ti plasira na svesni nivo...

  17. а истина је то да немам ни идеје шта би са животом, треба дуписујем факс за месец дана а не знам ни шта бих, до већа не знам ни јесам ли завршио 4. годину
    и конкретно за ту девојку, није не знам шта овако, ал опет некако сам је идоализовао без разлога

  18. A ti imaš konkretnu devojku o kojoj sanjaš? Onda je to samo erotska fantazija, jebiga...

  19. не знам, баш сам онако погубљен, осећам да немам утицаја на своју будућност, да ћу завршити где ме усере

  20. samo se opusti, mlad si i imaš pravo na grešku, dug je život pred tobom, a retko ko odabere pravu rupu iz prvog pokušaja...

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.